تهران- ایرنا- پایگاه خبری عربی 21 گزارشی از سخنان دندراوی الهواری سردبیر روزنامه 'الیوم السابع' مصر منتشر کرد که قطری ها را مورد حمله قرار داده و گفته است: مصر اگر بخواهد قطر را اشغال کند نیازی به ارسال نیروی ارتش ندارد بلکه کافی است تنها یک گروه موسیقی مردمی را به این کشور اعزام کند تا ظرف دو ساعت قطر را اشغال نماید....
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

سردبیر الیوم السابع مصر: قطر با یک گروه موسیقی به اشغال درمی آید

خبرگزاری جمهوری اسلامی

img

به گزارش ایرنا، جنگ رسانه ای بین مصری ها و قطری ها از اوایل هفته آغاز شد؛ زمانی که شبکه خبری ماهواره ای الجزیره قطر روز یکشنبه گذشته فیلمی را با عنوان 'العساکر' با موضوع 'سربازی اجباری در مصر' منتشر کرد و با اهانت به ارتش مصر، خشم مقامات این کشور را برانگیخت.
در پی انتشار این فیلم از شبکه الجزیره، سیل هجمه ها و تبلیغات خبری مصری ها علیه مسؤولان حکومتی و مردم قطر آغاز شد تا جایی که الهواری سردبیر روزنامه الیوم السابع این سخنان آتشین را علیه قطری ها بیان کرد.
الهواری گفته است: هنگامی که قطر سگ وحشی خود 'شبکه الجزیره' را برای توهین به ارتش مصر رها کرده، ما مجبور به پاسخ خشمگینانه و موضع گیری سخت متقابل شدیم؛ آنها بعد از اینکه ما را تکفیر کردند، گفتند که ارتش مصر حتی از برداشتن سلاح شرف خود به روی زنان هم عاجز است اما ما در پاسخ به آنها می گوییم که سلاح، تنها مقابل مردان مقاوم و باارزش مورد استفاده قرار می گیرد.
او افزود: قطر و سگ دیوانه اش 'الجزیره' شب و روز علیه ارتش مصر عوعو می کنند؛ قطر و الجزیره تمام آبرو و شرف خود را می فروشند تا یک حامی برای خود پیدا کنند و امنیتی داشته باشند؛ آنها زمین را نجس کرده اند.
سردبیر روزنامه الیوم السابع مصر نوشته است: کشوری مثل قطر با پرداخت بیشترین هزینه و نه تنها هزینه های مالی، بلکه با فروش چیزهای با ارزش تری مثل آبرو، شرف و مردانگی در پی خرید حمایت آمریکایی ها برآمده است.
وی مدعی شد که قطر برخی افرادش را با لباس زنانه و برای ارتکاب اعمال غیراخلاقی مثل همجنسگرایی به مصر صادر می کند؛ کما آنکه اخیراً سه جوان قطری در درگیری با مصری ها در یک رستوران بازداشت شدند در حالی که آنها لباس زنانه بر تن داشتند.
او گفته است: این گونه مسایل نشان می دهد که قطر به رغم داشتن رقم قیاسی خرید تجهیزات نظامی، قادر نیست حتی یک ارتش قوی ملی چه در سطح منطقه، در خلیخ فارس یا در بین کشورهای عربی و اسلامی داشته باشد؛ بلکه آنها فقط بر جلب حمایت آمریکا، انگلیس، اسرائیل و ترک ها تکیه دارند.
دندراوی الهواری ادامه داد: سگ وحشی 'الجزیره' شب و روز عوعو می کند و با بزرگ نمایی سیاسی به انتشار اکاذیب برای نابودی مصر و برخی دیگر از کشورهای عربی و اسلامی دامن می زند؛ در حالی که مقابل جنایت ها و حوادث بزرگتری که در آمریکا، اسرائیل، انگلیس و ترکیه اتفاق می افتد سکوت کرده است.
شبد**خاورم**1653**1504**مترجم: سعید محسنی راد**انتشار دهنده: علی پاینده

  1. تودی فا   
  2. اجتمایی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار