اهواز ـ امام جمعه موقت اهواز گفت: شرایط سیاسی امروز کشور همانند شرایط جنگ احزاب در صدر اسلام است.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

شرایط سیاسی امروز کشور همانند شرایط جنگ احزاب درصدر اسلام است

خبرگزاری مهر : امام جمعه موقت اهواز:

11965407 کد خبر
1395-09-11 تاریخ
 3838539- منبع
 خبرگزاری مهر خبرگزاری
اهواز ـ امام جمعه موقت اهواز گفت: شرایط سیاسی امروز کشور همانند شرایط جنگ احزاب در صدر اسلام است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام میراحمدرضا حاجتی در خطبه های نماز جمعه این هفته اهواز که در مصلای مهدیه این شهر برگزار شد، اظهار کرد: شهدای حله، شهدای طریق الحسین و کسانی که در راه زیارت امام حسین(ع) شهید شده اند، هستند. این شهدا به ما درس دادند که برای مقاومت و پیروزی باید تقوای الهی پیشه کرد.

وی افزود: ندای ملت حزب الله ما این است که ایران عقب نشینی نمی کند و همیشه شعار «مرگ بر آمریکا» سر می دهد.

امام جمعه موقت اهواز تصریح کرد: اجتماع هزاران نفر از مردم اهواز برای تشییع ۳۷ شهید فاجعه حله نشان داد که این مردم هنوز هم شعار حسینی «هیهات من الذله» سر می دهند.

حجت الاسلام حاجتی گفت: ایران اسلامی هیچگاه متجاوز نبوده و هشت سال دفاع به ما تحمیل شد، در همین راستا باید مراقب نفوذ فرهنگی و اقتصادی و نفوذ تفکر سلفی و وهابی باشیم و همه موظف هستیم با وحدت رویه هوشیار باشیم و تعقل و اندیشه خود را حفظ کنیم.

دشمنان در مقابل ملت ما درمانده شده اند

وی ادامه داد: شرایط سیاسی امروز کشور همانند شرایط جنگ احزاب در صدر اسلام است، برخی ها تصور می کنند که ایران توان مقابله با آمریکا و ابرقدرت ها را ندارد اما اینگونه نیست و دشمنان در مقابل مقاومت و پایداری و روحیه شهادت طلبی ما درمانده شده اند.

امام جمعه موقت اهواز همچنین عنوان کرد: ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا اعتراف کرده که با وجود اینکه این کشور ۶ هزار میلیارد دلار هزینه کرده اما امروز ایران، قدرتمند منطقه است.

دانشجویان راه را بر منافقان ببندند

حجت الاسلام حاجتی در بخش دیگری از خطبه ها با تبریک روز دانشجو بیان کرد: جریان استحاله طلب و منافق به دنبال مصادره این روز به نام خود است که مسئولان دانشگاه و دانشجویان باید با برگزاری مراسم باشکوه مانع از این امر شوند و راه را بر دشمنان انقلاب و منافقان ببندند.

وی در پایان نیز با اشاره به ۷ آذرماه، سالروز گرامیداشت نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت.

به گزارش مهر، پس از اقامه نماز جمعه، پیکر دو نفر از شهدای اهوازی فاجعه حله تشییع و در قطعه شهدای حله در گلزار شهدای اهواز به خاک سپرده شدند.

پیکر دو شهید انفجار تروریستی حله نیز صبح امروز جمعه در دزفول تشییع شد. پیکر این دو شهید که مادر و فرزند بودند از مقابل آستان سبزقبا تشییع و در بهشت علی دزفول خاکسپاری شدند.

همچنین پیکر یک شهید این حادثه تروریستی، امروز در شوش تشییع و در شهرک بهرام این شهرستان خاکسپاری شد.

پیکر یک شهید دیگر این انفجار تروریستی نیز در شادگان تشییع و خاکسپاری شد.

در انفجار تروریستی پنجشنبه هفته گذشته در حله عراق بیش از ۸۰ زائر اربعین که اغلب آنها خوزستانی بودند، به شهادت رسیدند. تاکنون ۴۴ خوزستانی که در این فاجعه شهید شده اند احراز هویت شده اند.

  1. تودی فا   
  2. اجتمایی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار