معاون مالی و سرمایه انسانی در بازدید از دوبلاژ با اشاره به نقش پررنگ صداپیشگان تاکید کرد: با صدای دوبلورها سیما مفهوم می‌یابد.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

همکاری ۱۲۰ گوینده برای دوبله برنامه‌های نوروزی

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی : وعده رفع مشکلات صداپیشگان؛

به گزارش گروه رسانه های دیگر آنا، احمد شهریاری، معاون مالی و سرمایه انسانی در بازدید از واحد دوبلاژ معاونت سیما، با عوامل فنی و صداپیشگان گفت‌وگو کرد.

شهریاری ـ معاون مالی و سرمایه انسانی ـ با قدردانی از تلاش‌های همکاران در بخش فنی و تولید سیما تاکید کرد: صداوسیما بدون صدای شما مفهومی نخواهد داشت، خداوند نعمت صدا را به ما داده و باید شاکر آن باشیم.

وی با یادآوری دوبله‌های به یادماندنی بزرگان عرصه دوبلاژ خاطرنشان کرد: دوبله از عرصه‌هایی است که ایران مقام اول را در جهان دارد و این مقام به برکت وجود صداهای ماندگار شما عزیزان به دست آمده است.

شهریاری در پایان برای رفع مشکلات صداپیشگان دوبلاژ قول مساعد داد و اضافه کرد: در زمینه رفع مسائل و مشکلات مالی و نیروی انسانی این گروه از همکاران تلاش خواهیم کرد.

در ادامه شعبانپور، رییس مرکز تولید و فنی سیما، واحد دوبلاژ را از قدیمی‌ترین واحدهای تولیدی دانست و گفت: واحد دوبلاژ به دلیل قدمت از نیروی انسانی توانمندی در بخش دوبله، ترجمه و فنی برخوردار است.

وی با اشاره به تجهیز این واحد به آخرین تکنولوژی روز دنیا، افزود: اکنون در واحد دوبلاژ این قابلیت وجود دارد تا صداگذاری به صورت استریو انجام گیرد؛ بنابراین این نوید را به هم‌میهنانمان می‌دهیم که تعدادی از فیلم‌های سینمایی نوروز با صدای استریو به پخش سپرده شده است.

در ادامه مجتبی نقی‌یی، مدیر دوبلاژ با ارائه گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های این واحد گفت: از اوایل بهمن ماه ۲۹ مدیر دوبلاژ، ۱۲۰ گوینده و ۲۰ مترجم کار دوبله فیلم، انیمیشن و مستندهای ویژه نوروز را آغاز کرده‌اند و بر اساس آمار حدود ۸۴۰۰۰ دقیقه دوبله و در اختیار شبکه‌ها قرار داده شده است.

در طول بازدید، تعدادی از صداپیشگان به نمایندگی از سایر عوامل واحد دوبلاژ مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند. بیشترین خواسته‌ها و مشکلات این همکاران در مورد برآوردهای اندک، نداشتن امنیت شغلی و بیمه بود و معاون مالی و سرمایه انسانی در زمینه رفع این مشکلات قول مساعد داد.

  1. تودی فا   
  2. فرهنگی و هنری
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار