منشا بعد از دو بازی موفق شد دوباره بیشتر از نیمی از زمان بازی را در زمین حاضر باشد. این حضور دوباره فرصت را در اختیار مهاجم نیجریه‌ای قرار داد تا توانایی‌هایش را اثبات کند.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

ستاره پرسپولیس اعاده حیثیت کرد

جام نیوز

15155006 کد خبر
23 اسفند تاریخ
 886889 منبع
 جام نیوز خبرگزاری

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، منشا بعد از دو بازی موفق شد دوباره بیشتر از نیمی از زمان بازی را در زمین حاضر باشد. این حضور دوباره فرصت را در اختیار مهاجم نیجریه‌ای قرار داد تا توانایی‌هایش را اثبات کند.
برانکو از بازی دربی تصمیم گرفت به جای منشا از رسن و نعمتی در کنار علیپور استفاده کند. ترکیبی که لااقل در بازی رفت برابر الوصل جواب داد و زوج موفق علیپور و نعمتی نقشی پررنگ روی برد خانگی پرسپولیس داشت. در بازی برگشت هم منشا روی نیمکت نشست تا نعمتی و علیپور بازی را در نوک خط حمله پرسپولیس شروع کنند. از شانس مهاجم نیجریه‌ای اما مصدومیت امیری باعث شد او بسیار زودتر از موعد زمانی تعویض‌های برانکو وارد زمین شود. منشا حدود ۶۰ دقیقه فرصت پیدا کرد تا دوباره خودش را اثبات کند. زمانی که این مهاجم بهره مناسبی هم از آن برد اما بدشانس بود که بازی خوب‌اش با گلزنی همراه نشد. پاس‌های کلیدی او هم با بدشانسی علیپور به گل تبدیل نشد تا نام منشا در ردیف پاس گل‌ها قرار بگیرد.


منشا در مدت زمان حضورش در زمین ۲ پاس کلیدی ثبت کرد و ۳ شوت هم زد که یک بار در چارچوب قرار گرفت اما گل نشد. در نبردها هم منشا به نسبت حضور قبلی‌اش در ترکیب پرسپولیس بهتر عمل کرد. منشا که در بازی با السد ۵ نبرد موفق داشت این بار از ۱۰ نبرد موفق خارج شد. او در بازی با السد فقط یک شوت زده بود که آن هم خارج از چارچوب بود. منشا هیچ پاس کلیدی‌ای هم برابر السد ثبت نکرد تا این بار عملکرد موفق‌اش کاملا به چشم بیاید. گراف پاس‌های کلیدی منشا و شوت‌های شماره ۹۰ قرمزها در بازی با الوصل را می‌بینید.


رنگ سبز شوت‌های داخل چارچوب، رنگ قرمز شوت‌های خارج چارچوب و رنگ زرد، پاس‌های کلیدی منشا هستند.

بانک ورزش

110

 

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار