نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: در برجام متأسفانه آن سخنانی را که رئیس‌جمهور بیان داشته بودند که یک‌شب تمام تحریم‌ها برداشته می‌شود و تمام مشکلات بیمه‌ای و بانکی حل خواهد شد تحقق پیدا نکرده است. به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، نادر قاضی پور اظهار داشت: در کشور بیمارانی هستند که نیاز به داروهای تولیدی به روش هسته ای دارند و آمریکا و کشورهای غربی ورود این د...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

سخنان رئیس جمهور در بحث برجام تحقق نیافته است

بسیج نیوز : عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

15265875 کد خبر
28 فروردين تاریخ
 9007646 منبع
 بسیج نیوز خبرگزاری

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: در برجام متأسفانه آن سخنانی را که رئیس‌جمهور بیان داشته بودند که یک‌شب تمام تحریم‌ها برداشته می‌شود و تمام مشکلات بیمه‌ای و بانکی حل خواهد شد تحقق پیدا نکرده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، نادر قاضی پور اظهار داشت: در کشور بیمارانی هستند که نیاز به داروهای تولیدی به روش هسته ای دارند و آمریکا و کشورهای غربی ورود این داروها را به کشور تحریم کردند.

وی، افزود: در برجام متأسفانه آن سخنانی را که رئیس‌جمهور بیان داشته بودند که یک‌شب تمام تحریم‌ها برداشته می‌شود و تمام مشکلات بیمه‌ای و بانکی حل خواهد شد تحقق پیدا نکرده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: برخی تلاش شبانه‌روزی جوانان و دانشمندان ایرانی را به باد دادند و غنی‌سازی را محدود کرده‌اند و در این مسیر اروپایی ها به اهداف خود رسیدند ولی متأسفانه ما به اهداف خود نرسیدیم.

وی، خاطرنشان کرد: این مورد را باید یقین بدانند که اگر آمریکا برجام را لغو کند ما هرچه سریع‌تر به غنی‌سازی بازخواهیم گشت تا مواد موردنیاز خود را که در صنعت کشتی‌رانی موردنیاز است تولید کرده و نیازی به کشورهای دیگر نباشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، ادامه داد: امیدمان به برگزاری جشن واقعی هسته ای در کشور است که در آینده نزدیک برگزار کنیم.

 

  1. تودی فا   
  2. سیاسی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار