باشگاه پرسپولیس هنوز نتوانسته است با اکثر بازیکنان اصلی خود بر سر تمدید قراردادهایشان به توافق برسد.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

آخرین اخبار از وضعیت بازیکنان اصلی پرسپولیس برای تمدید قرارداد

جام نیوز

15266262 کد خبر
28 فروردين تاریخ
 892284 منبع
 جام نیوز خبرگزاری

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، محرومیت باشگاه پرسپولیس از حضور در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی سبب شد تا سرمربی پرسپولیس تمام مهره‌های فصل جاری خود را در لیست قرار دهد تا مدیران پرسپولیس مجبور شوند با اکثر بازیکنان اصلی این تیم بر سر تمدید قراردادهایشان مذاکره کنند.

 

حمیدرضا گرشاسبی بلافاصله پس از تمدید قرارداد با برانکو ایوانکوویچ سراغ شجاع خلیل زاده رفت تا مدافع پرسپولیس یک فصل دیگر قراردادش را با این تیم تمدید کند. وی نیز خیلی زود قراردادش را تمدید کرد تا همگان تصور کنند سایر بازیکنان نیز بلافاصله به ساختمان باشگاه پرسپولیس می روند و قرارداهایشان را تمدید می کنند.

 

تصوری که تا امروز رنگ واقعیت به خود نگرفته است و بازیکنان پرسپولیس از تمدید قرارداد سرباز می زنند.

 

وحید امیری و محمد انصاری که به احتمال فراوان در اردوی نهایی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور خواهند داشت هنوز پای میز مذاکره با مدیران باشگاه پرسپولیس ننشسته اند تا تکلیف را مشخص کنند. بعید نیست این دو بازیکن منتظر بمانند تا با ملی پوش شدن در جام جهانی، قیمت بالاتری را درخواست کنند.

 

بوژیدار رادوشوویچ نیز در انتهای فصل جاری قراردادش با باشگاه پرسپولیس به اتمام می رسد. نوسانات بازار ارز نیز موجب شده تا مدیران سرخپوش درباره رقم مربوط به تمدید قرارداد وی دچار تردید باشند.

 

صادق محرمی و فرشاد احمدزاده، دیگر بازیکنان پرسپولیس هستند که از طریق مدیربرنامه های مشترک خود اعلام کرده اند همه چیز را به پایان فصل موکول کرده‌اند. محرمی که پیشنهاد بسیار خوبی برای لژیونر شدن دارد به احتمال فراوان در پایان فصل جمع سرخپوشان پایتخت را ترک خواهد کرد. اما احمدزاده هنوز تصمیم قطعی خود را برای ماندن یا رفتن نگرفته است.

 

محسن ربیع خواه نیز که در بازی هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال با مصدومیت جدی از ناحیه رباط صلیبی روبرو شد تا چندماه نمی تواند برای سرخپوشان بازی کند. طبق گزارش مهر با این حال برانکو ایوانکوویچ اعتقاد ویژه ای به وی دارد و خواسته تا قرارداد ربیع خواه تمدید شود.

 

 

کمال کامیابی نیا نیز مدنظر کادرفنی و مدیریت باشگاه پرسپولیس است. این بازیکن به احتمال فراوان در پرسپولیس خواهد ماند اما هنوز همچون سایر بازیکنان هیچ امضایی پای تمدید قراردادش نزده است تا ابهام درباره ماندن هافبک دفاعی سرخ ها بر سر جای خود باقی بماند.

 

محسن مسلمان هافبک محبوب هواداران پرسپولیس نیز که مدتهاست روی نیمکت سرخپوشان جا خوش کرده است شرایط نسبتا متفاوتی با سایر بازیکنان تیمش که در پایان فصل قراردادش تمام می شود پیدا کرده است.برانکو ایوانکوویچ همچنان حاضر نیست از وی در ترکیب پرسپولیس استفاده کند. مسلمان هم علاقه‌ای ندارد با این شرایط در جمع سرخپوشان بماند. وی که پیشنهاد جدی‌تری از سپاهان اصفهان دارد بعید است با باقی ماندن در چنین شرایطی، پیراهن پرسپولیس را فصل آینده بر تن کند. بازیکنی که شایعات، حول و حوش او به اوج خود رسیده است و گفته می شود چک باشگاه سپاهان نیز برای جذب وی امضا شده است.

 

451

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار