من قبل از حضور در استقلال از یک باشگاه تونسی پیشنهاد داشتم اما در همان زمان استقلال به من پیشنهاد داد و وقتی با افتخاری مذاکره می‌کردم مدام می‌گفت پول زیادی نداریم!( همین مساله باعث خنده حاضرین در سالن شد.)
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

انفجارخنده درجشن استقلال با جمله شفر و طعنه به بازیکن پرسپولیس

خبرگزاری تابناک : گزارش

15355664 کد خبر
26 ارديبهشت تاریخ
  799884 منبع

مراسم جشن قهرمانی استقلال در جام حذفی در سالن همایش های صداوسیما برگزار شد. از حواشی این مراسم می توان به ورود با تاخیر بازیکنان به دلیل ترافیک و حرکات موزون جیری ساناک اشاره کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، مراسم جشن قهرمانی استقلال که قرار بود ساعت 18 در سالن همایش‌های صداوسیما آغاز شود با 90 دقیقه تاخیر در ساعت 19 و 30 دقیقه آغاز شد.بسیاری از بازیکنان استقلال به خاطر ترافیک سنگین دیر به این مراسم رسیدند. محمدرضا احمدی مجری این برنامه بود.

نکته جالب اینکه امید نورافکن بازیکن استقلال بخاطر شدت ترافیک با پیک موتوری خود را به جشن قهرمانی رساند.شماری از پیشکسوتان استقلال از جمله عبدالعلی چنگیز، جعفر مختاری‌فر، سیروس دین‌محمدی، علیرضا اکبرپور، محمد نوازی، جواد قراب و مهدی حاج‌محمد در این مراسم حضور داشتند. همچنین برخی از هنرپیشه‌ها از جمله پویا امینی و ارسلان قاسمی در این جشن حاضر شدند.

شفر آلمانی سرمربی منظم استقلال هم به همراه پسرش با تاخیر به این جشن آمد. با شروع مراسم افتخاری گزارشی از عملکرد تیم استقلال در فصل گذشته بیان کرد و اینکه این تیم با حضور شفر چه شرایط خوبی پیدا کرد و همچنین مشکلاتی که استقلال در لیگ قهرمانان آسیا داشت و از جمله اینکه نمی‌توانست میزبان تیم عربستانی باشد. سپس جام قهرمانی حذفی را هم به این مراسم آوردند و از آن پرده برداری کردند. بعد از آن کلیپی از فینال جام حذفی پخش شد و گل قهرمانی تیام سالن را به وجد آورد. خسرو حیدری با دخترش و علی قربانی با همسرش در این مراسم حاضر شد. وریا غفوری هم با پسرش آمد.

شفر در بخشی از این مراسم پشت میکروفت رفت و درباره نحوه آمدنش به استقلال گفت: من قبل از حضور در استقلال از یک باشگاه تونسی پیشنهاد داشتم اما در همان زمان استقلال به من پیشنهاد داد و وقتی با افتخاری مذاکره می‌کردم مدام می‌گفت پول زیادی نداریم!( همین مساله باعث خنده حاضرین در سالن شد.)

img

سپس نوبت به جشن صعود در لیگ قهرمانان آسیا رسید که با پخش گل های پیاپی تیام به ذوب آهن حاضرین در این مراسم به شور آمدند. علی پورحیدری پسر منصور پورحیدری اسطوره فقید استقلال در این مراسم حاضر شد. تصاویری از پورحیدری، حجازی، رضا احدی در این مراسم پخش شد. محسن کریمی و داریوش شجاعیان دو بازیکن مصدوم استقلال هم در این مراسم حاضر هستند.

یک مجری طنز هم در این مراسم به هنرنمایی و طنازی پرداخت و در یکی از جملاتش هم به یکی از بازیکنان پرسپولیس کنایه زد و گفت برخی از بازیکنان هم در پاساژها دست شان در دست برخی(!) است.

ساناک دستیار شفر در سالن هنگام پخش موزیک های شاد حرکات موزون انجام می داد که همین مساله باعث شد مجری مراسم به شوخی بگوید دستیار شفر توانایی های دیگری هم دارد. در پایان مراسم هم بازیکنان پاداشی از سوی اسپانسر باشگاه گرفتند تا دست خالی از سالن نروند.

افتخاری در پایان مراسم به خبرنگاران گفت که جذب بازیکن خارجی و تقویت استقلال با شرایط کنونی، امکان پذیر نیست که این موضوع باعث ناراحتی حضار اطراف شد.

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار