ساری - ایرنا - دکتر سید ابراهیم کتابچی رییس انجمن مغز و اعصاب ایران ملقب به پنجه طلای مازنی اولین روز از ماه مبارک رمضان را پنجشنبه شب با ویزیت رایگان و افطاری دادن به یکصد بیمار مغز و اعصاب در بابل به پایان برد .
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

پزشک مازنی ماه رمضان را با افطاری و ویزیت رایگان یکصد بیمار آغاز کرد

خبرگزاری جمهوری اسلامی

به گزارش خبرنگار ایرنا ، این پزشک بابلی که از شاگرادان پروفسور سمیعی است ، شب گذشته در مسجد نقیب کلای بابل این تعداد بیماران را که از سراسر مازندران بوده اند، همراه با ضیافت افطاری ویزیت کرد.
دکتر کتابچی در حاشیه ویزیت بیماران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت که از سال 84 در این مسجد که توسط وی و فرزندانش احداث شده ، علاوه بر افطاری دادن ، بیماران را به صورت رایگان ویزیت می کند .
وی افزود که برای ویزیت بیماران هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و تمامی افرادی که در حوزه مغز و اعصاب دچار مشکل هستند می توانند در این ضیافت افطاری حضور یافته و رایگان ویزیت می شوند.
کتابچی از ساخت بزرگ ترین حسینیه جهان در تهران خبر داد و گفت که تاکنون برای ساخت آن 50 میلیارد ریال هزینه شده است .
وی افزود : تکمیل این حسینیه بدون زمین نیازمند هزینه 150 میلیارد ریالی است در سال های آینده تامین و تکمیل خواهد شد.
این پزشک مازندرانی ساخت بزرگ ترین حسینیه جهان در ایران را به عنوان بزرگترین کشور شیعه نشین ضروری دانست و تاکید کرد که ساخت آن را با سرعت بیشتری به پایان خواهد برد .
دکتر کتابچی که در تهران فعالیت پزشکی دارد ، در طول سال نیز با سفر به مازندران به مناسبت های مختلف بیماران مغز و اعصاب استان را به صورت رایگان ویزیت می کند .
افسانه طالبی یکی از بیماران ساروی که شب گذشته افطاری را میهمان دکتر کتابچی بود و ویزیت رایگان نیز دریافت کرد به خبرنگار ایرنا گفت : قدرشناس زحمت این پزشک محبوب مازندرانی هستم که هزینه سفر به تهران را از روی دوشم خانواده ام برداشت و من امشب براحتی در این مسجد ویزیت شدم.
وی افزود : بیماری مغز و اعصاب به مدت 6 ماه است که بسیار نگرانم کرده است ولی به لطف خدا بعد از معاینه این پزشک با مهارت تشخیص داده شد که مورد خاص و خطرناکی نیست و بزودی مشکل حل خواهد شد.
در ضیافت افطاری و ویزیت رایگان برخی از شخصیت های مازندرانی از جمله آیت الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران و چند تن از مدیران کل دستگاههای اجرایی ، شهروندان و بیماران حضور داشتند.
دکتر سید ابراهیم کتابچی از متخصصان مطرح مغز و اعصاب ایران زاده 1324 شهرستان بابل در استان مازندران و از شاگردان پرفسور سمیعی است .
در حال حاضر یکی از فرزندان دکتر کتابچی هم در آلمان از شاگردان پروفسور سمیعی است .
7328/1654
  1. تودی فا   
  2. علم و فناوری
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار