جواد فلفلی در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی از وضعیت تیم ملی فوتبال پنج نفره برای شرکت در مسابقات جهانی اسپانیا که خردادماه عازم این رقابت‌ها خواهند شد، اظهار کرد: تیم ملی فوتبال پنج نفره برای شرکت در مسابقات جهانی اسپانیا 15 خرداد راهی این رقابتها می‌شود و مسابقات از 17 خرداد در مادرید آغاز می‌شود و به مدت 12 روز ادامه خواهد داشت. وی با اشاره به همگروهی تیم ایران با تیم‌های آرژانتین، فرانسه و کلمبیا گ...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

کار سختی در مسابقات جهانی اسپانیا خواهیم داشت

خبرگزاری دانشجویان ایران : سرمربی تیم ملی فوتبال پنج نفره:

جواد فلفلی در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی از وضعیت تیم ملی فوتبال پنج نفره برای شرکت در مسابقات جهانی اسپانیا که خردادماه عازم این رقابت‌ها خواهند شد، اظهار کرد: تیم ملی فوتبال پنج نفره برای شرکت در مسابقات جهانی اسپانیا 15 خرداد راهی این رقابتها می‌شود و مسابقات از 17 خرداد در مادرید آغاز می‌شود و به مدت 12 روز ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به همگروهی تیم ایران با تیم‌های آرژانتین، فرانسه و کلمبیا گفت: در گروه بسیار سختی قرار داریم و برای صعود به مرحله بعد باید به سختی تلاش کنیم. البته اگر از گروه خود نیز صعود کنیم در مرحله بعد باید با تیم‌های برزیل و انگلیس بازی کنیم که باز هم شرایط دشوار است. البته نسبت به تیم‌های آرژانتین و فرانسه تا حدودی شناخت داریم و فیلم بازیهای این دو تیم را آنالیز کردیم، اما نسبت به کلمبیا هیچ شناختی نداریم. به هر صورت پیش‌بینی این که بتوانیم در مسابقات جهانی روی سکو قرار بگیریم کار سختی است. اما برای کسب عنوان از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.

فلفلی اولین بازی ایران را در مسابقات جهانی اسپانیا 18 خرداد برابر آرژانتین، 21 خرداد مقابل فرانسه و 23 خرداد در برابر کلمبیا عنوان کرد و افزود: برای آماده‌سازی تیم ملی فوتبال 5 نفره 8 مرحله اردوی آماده‌سازی پیش‌بینی شده بود که تا به الان 7 مرحله اردو را پشت سر گذاشتیم و یک مرحله دیگر بعد از بازگشت تیم از تورنمنت بین‌المللی بلژیک برگزار خواهد شد و سپس تیم 15 خرداد راهی اسپانیا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: 8 بازیکن، 2 دروازه‌بان و 3 مربی به مسابقات جهانی اسپانیا اعزام خواهند شد که ترکیب نهایی بعد از تورنمنت بین‌المللی بلژیک مشخص خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال پنج نفره یکی از مشکلات این تیم را در بخش زیرساخت‌ها عنوان کرد و تصریح کرد: در بخش زیرساخت ها از جمله زمین اختصاصی برای فوتبالیست‌های نابینا و دیواره مشکلات زیادی داریم. به طوری که در حال حاضر به جز تهران و شیراز در سایر شهرستانها از زمین فوتبال اختصاصی ویژه نابینایان و دیواره برخوردار نیستیم و این مساله شرایط را از نظر تطابق آب و هوایی مکان برگزاری مسابقات سخت می‌کند.

فلفلی در پایان تغییر قوانین فوتبال 5 نفره در سال 2018 را به نفع فوتبال عنوان کرد و گفت: با تغییراتی که در قوانین فوتبال 5 نفره صورت گرفته، مسابقات فوتبال پنج نفره جذابتر شده است.

انتهای پیام

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار