به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه دیلی پاکستان شاهد خاقان عباسی، نخست وزیر پاکستان اخیرا دستور برگزاری تجمعات مربوط به روز ویژه همبستگی با فسطین داده و در بیانیه‌ای تاکید کرد پاکستان به حمایت از برادران فلسطینی خود در هر مجمعی ادامه خواهد داد. طی امروز قرار بوده به مناسبت روز همبستگی با فلسطین تجمع‌ها و گردهمایی‌ها و سمینارهایی در سراسر پاکستان به منظور محکوم کردن تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی و جلب ...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

برگزاری روز "همبستگی با فلسطین" در پاکستان/ انتقاد سفیر پاکستان از سکوت شورای امنیت

خبرگزاری دانشجویان ایران

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه دیلی پاکستان شاهد خاقان عباسی، نخست وزیر پاکستان اخیرا دستور برگزاری تجمعات مربوط به روز ویژه همبستگی با فسطین داده و در بیانیه‌ای تاکید کرد پاکستان به حمایت از برادران فلسطینی خود در هر مجمعی ادامه خواهد داد.

طی امروز قرار بوده به مناسبت روز همبستگی با فلسطین تجمع‌ها و گردهمایی‌ها و سمینارهایی در سراسر پاکستان به منظور محکوم کردن تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی و جلب توجه به کشتارهای بی رحمانه اخیر علیه فلسطینی‌ها در مرز نوار غزه برگزار شود.

روز دوشنبه همزمان با افتتاح ساختمان سفارت جدید آمریکا در شهر قدس به تنهایی نظامیان رژیم صهیونیستی دستکم ۶۱ فلسطینی را در مرز نوار غزه به شهادت رساندند.

در عین حال ملیحه لودهی، سفیر پاکستان در سازمان ملل در اظهاراتی خشونت‌های اسرائیلی‌ها را محکوم کرد. او در نشست اضطراری سازمان کشورهای اسلامی گفت: یک عضو سازمان ملل (آمریکا) در شورای امنیت جلوی قطعنامه تحت رهبری کویتی‌ها که مورد حمایت ۱۴ عضو این شورا بوده و قصد محکوم کردن اسرائیل و اقدامات خشونت‌آمیزش در غزه را داشت، گرفت.

لودهی گفت: پاکستان کاملا از فلسطینی‌ها حمایت می‌کند.

وی همچنین از سکوت شورای امنیت سازمان ملل در قبال این خشونت‌ها بر عدم محکوم کردن اقدامات بی‌رحمانه اسرائیل در غزه انتقاد کرد و خواهان آن شد که شورای امنیت سازمان ملل اقدام به انجام یک تحقیقات عادلانه و شفاف درباره اقدام‌های نظامی اخیر اسرائیلی‌ها در مرز نوار غزه کنند.

انتهای پیام

  1. تودی فا   
  2. سیاسی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار