به گزارش جام نیوز، انتشار عکس های جدیدی از «جانی دپ» طرفداران این بازیگر مشهور آمریکایی را به شدت نگران کرده است؛ او در این تصاویر وزن زیادی کم کرده و سرحال به نظر نمی رسد.   لاغری بیش از حد و چهره غمگین جانی دپ در این تصاویر بازتاب زیادی در نشریات هنری داشته و شایعات مختلفی را در شبکه های اجتماعی رواج داده است؛ از بیماری لاعلاج و ابتلا به سرطان گرفته تا اعتیاد به مواد مخدر و مصرف قر...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

افسردگی شدید «جانی دپ» بازیگر مشهور آمریکایی

جام نیوز

15480696 کد خبر
24 خرداد تاریخ
 900902 منبع
 جام نیوز خبرگزاری

به گزارش جام نیوز، انتشار عکس های جدیدی از «جانی دپ» طرفداران این بازیگر مشهور آمریکایی را به شدت نگران کرده است؛ او در این تصاویر وزن زیادی کم کرده و سرحال به نظر نمی رسد.

 

لاغری بیش از حد و چهره غمگین جانی دپ در این تصاویر بازتاب زیادی در نشریات هنری داشته و شایعات مختلفی را در شبکه های اجتماعی رواج داده است؛ از بیماری لاعلاج و ابتلا به سرطان گرفته تا اعتیاد به مواد مخدر و مصرف قرص های روان گردان.

 

 

img

 

 

این در حالی است که تعدادی از دوستان نزدیک جانی دپ با رد این شایعات، او را فرد سالم و تندرستی توصیف کردند که هیچ مشکل جسمی ندارد.

 

هرچند که اذعان دارند جانی دپ دچار افسردگی شده و برخی مشکلات شخصی و حرفه ای او را آزار می دهد.

 

گفته می شود جانی دپ پس از جدایی از همسرش «امبر هرد» ضربه روحی سختی خورد چرا که او را عاشقانه دوست داشت. این هنرمند آمریکایی معتقد است رفتارهای نادرست او باعث این جدایی دردناک شده و خود را مقصر می داند.

 

امبر هرد به دلیل آنکه جانی دپ دستی بزن داشت و با خشونت با او رفتار می کرد از وی جدا شد.

 

از طرفی فیلمهای اخیر جانی دپ در گیشه شکست خورده و ظاهرأ این ستاره بزرگ هالیوود مانند گذشته بازیگر محبوب و پرفروشی نیست. هرچند که به عقیده نویسنده های هنری عدم انتخاب نقش های درست و بازی در فیلمهای ضعیف یکی از دلایل مهم این ناکامی است.

 

در روزهای اخیر تعدادی از روانشناسان افسردگی حاد را باعث کاهش وزن شدید جانی دپ تشخیص دادند.

 

به گفته دوستان جانی دپ، او شیوه درمانی خاصی را برگزیده و برای عبور از این دوران سخت به موسیقی پناه برده است. این بازیگر مشهور فعلأ فعالیت های سینمایی را متوقف کرده و بیشتر وقتش را با گروه موسیقی خود «خون آشامهای هالیوود» می گذراند.

 

پناه بردن به موسیقی از سوی جانی دپ در حالی است که بسیاری از بزرگان موسیقی در غرب خود از افسردگی حاد رنج برده و به خودکشی پناه می برند.

 

چند روز قبل خودکشی آنتونی بوردین و کیت اسپید از چهره های مشهور آمریکایی، CDC، مرکز کنترل بیماری دولت فدرال، را مجاب کرد گزارشی منتشر کند که نشان می‌داد خودکشی در فاصله سال‌های ۱۹۹۹ تا ۲۰۱۶ در همه ایالات آمریکا، رو به افزایش بوده است.

 

 

img

 

این دو نیز بر اثر افسردگی دست به خودکشی زدند.

 

115

 

  1. تودی فا   
  2. فرهنگی و هنری
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار