هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون ایران گفت: بازآفرینی عمارت شهرداری اردبیل تلفیقی از اقدامات عمرانی و فرهنگی است چرا که این اقدام هم‌طراز با برنامه‌های جهانی است.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

بازآفرینی عمارت شهرداری اردبیل تلفیقی از اقدامات عمرانی و فرهنگی است

خبرگزاری تسنیم

15480883 کد خبر
24 خرداد تاریخ
 1749911 منبع

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، داریوش ارجمند بعد از ظهر امروز در بازدید از عمارت قدیمی شهرداری اردبیل اظهار داشت: بازآفرینی عمارت شهرداری اردبیل تلفیقی از اقدامات عمرانی و فرهنگی است چرا که این اقدام هم‌طراز با برنامه‌های جهانی است و بی‌شک اهمیت به آن یک کار ارزشمند و قابل توجه است.

وی افزود: حفظ آثار و پیشینه کشورمان وظیفه همگانی و اساسی ما است و نیاز است در این زمینه از تمام تلاش خود بهره‌ گرفته و توسعه چنین کارهای فرهنگی و مهمی را تحسین کنیم چرا که کسانی که به این موضوعات اهمیت می‌دهند واقفند که توسعه کارهای فرهنگی و عمرانی و تلفیق آن‌ها با هم تا چه اندازه در کشور حائز اهمیت است.

 هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون ایران گفت: اقدامات شهرداری اردبیل در این زمینه حائز اهمیت است و بنده به نوبه خود این چنین اقدامات ارزشمندی را تحسین می‌کنم و امیدوارم شاهد این موضوع باشیم که مسئولان در احیای فرهنگ و پیشینه کشورمان تلاش می‌کنند و وجهه‌های فرهنگی و تاریخی را در دنیا به رخ می‌کشند.

ارجمند افزود: ساخت سریال‌های تاریخی نظیر شاه اسماعیل صفوی یک امتیاز مثبت برای معرفی تاریخ اصیل کشور به دنیا خواهد بود و با توجه به این که متاسفانه تاکنون هزینه مناسبی برای رشد فرهنگی کشور انجام نشده باید در این زمینه تصحیح اشکالات فرهنگی را با تمام تلاش خود مبنای کار قرار دهیم.

وی اظهار کرد: هنرمندان نیز به نوبه خود در این زمینه سهیم هستند و باید هنرمندان اردبیلی نسبت به شناسایی و معرفی بزرگان تاریخی در حوزه‌های مختلف برنامه‌ریزی کنند و با تهیه برنامه های مختلف که مربوط به تاریخ استان است نقش کم‌نظیر خود را نشان دهند.

  1. تودی فا   
  2. فرهنگی و هنری
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار