تهران - ایرنا - آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از دیدار مقابل مراکش در جام جهانی روسیه، امروز (پنجشنبه) در سن پطرزبورگ برگزار شد.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

حلقه اتحاد ملی پوشان در تمرین قبل از بازی مقابل مراکش

خبرگزاری جمهوری اسلامی : جام جهانی 2018؛

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، تمرین ملی پوشان کشورمان با حلقه اتحاد بازیکنان شروع شد و سپس بازیکنان دو به دو کار با توپ در منطقه مشخص شده را در دستور کار قرار دادند.
همچنین هر سه دروازه بان با لباس قرمز در تمرین حضور پیدا کردند و بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران به دو دسته تقسیم شده و خود را گرم کردند.
قبل از شروع تمرین کارلوس کی روش دقایقی را با ملی پوشان صحبت کرد.
همچنین آغازگر تمرینات امروز تیم ملی فوتبال ایران با فریاد «ایران، ایران، ایران و خدا، خدا، خدا» همراه شد.
جایگاه خبرنگاران در ورزشگاه سن پطرزبورگ در طبقه هفتم قرار دارد و نکته قابل توجه ممنوعیت فیلمبرداری و عکاسی توسط خبرنگاران از این مکان است. مسوولان فیفا حتی امروز اجازه عکاسی و فیلمبرداری را به خبرنگاران از این جایگاه ندادند.
همچنین در تمرینات امروز ملی پوشان کشورمان تعدادی از خبرنگاران خارجی نیز حضور داشتند که از شاخص ترین چهره های حاضر می توان به «ماسایوکی وکانو» بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ژاپن اشاره کرد که در حال حاضر به عنوان مفسر تلویزیون ملی ژاپن فعالیت می کند.
در تمرین امروز همچنین نکته جالب توجه دیگری رخ داد و آن «سلام» دادن یکی از مسوولان فیفا به زبان فارسی به خبرنگاران ایرانی بود. او ملیت آذربایجانی داشت و از باکو به روسیه سفر کرده است. او گفت که بسیار خوشحال است امروز جمع کثیری از خبرنگاران ایرانی را در این مکان می بیند.
مسوولان فیفا همچنین تدابیر شدید امنیتی برای تمرین امروز هر دو تیم در نظر گرفته بودند و قبل از ورود خبرنگاران به داخل ورزشگاه وسایل آنان به دقت مورد بازرسی قرار گرفت.
ورزشی**9129**9118**1597
  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار