وبسایت رسمی برنامه نود - کیلیان امباپه، مهاج جوان و گلزن تیم ملی فرانسه و باشگاه پاریسن ژرمن به تمجید از آنتوان گریزمن هم تیمی خود در تیم ملی پرداخته است. به گزارش وبسایت نود، پس از نایب قهرمانی در رقابت های یورو 2016، تیم ملی فرانسه با ترکیبی جوان و در عین حال قدرتمند به عنوان یکی از بخت های اصلی قهرمانی جام جهانی 2018 وارد این رقابت ها شده است و شاگردان دیدیه دشان امید زیادی برای رسیدن به دومین قهرم...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

امباپه: گریزمن همه کاره تیم ملی است

برنامه نود

15481068 کد خبر
24 خرداد تاریخ
 458152 منبع
 برنامه نود خبرگزاری

وبسایت رسمی برنامه نود - کیلیان امباپه، مهاج جوان و گلزن تیم ملی فرانسه و باشگاه پاریسن ژرمن به تمجید از آنتوان گریزمن هم تیمی خود در تیم ملی پرداخته است.

به گزارش وبسایت نود، پس از نایب قهرمانی در رقابت های یورو 2016، تیم ملی فرانسه با ترکیبی جوان و در عین حال قدرتمند به عنوان یکی از بخت های اصلی قهرمانی جام جهانی 2018 وارد این رقابت ها شده است و شاگردان دیدیه دشان امید زیادی برای رسیدن به دومین قهرمانی در تاریخ این تورنومنت دارند.

کیلیان امباپه، یکی از پدیده های جوان فوتبال اروپا در سال های اخیر معتقد است که آنتوان گریزمن، ستاره اتلتیکومادرید و تیم ملی فرانسه، از زمان یورو 2016 تبدیل به کلیدی ترین مهره در ترکیب خروس ها شده است.

کیلیان امباپه، بازیکن جوان تیم ملی فرانسه و یکی از امیدهای درخشش در این تورنومنت درباره هم تیمی خود، آنتوان گریزمن گفت:

به نظر من از زمان یورو 2016 تاکنون او همه کاره تیم ملی بوده است. وقتی رقابت های یورو را به در کشور خودتان به عنوان بهترین گلزن به پایان می رسانید، در واقع به دنیا ثابت می کنید که توانایی تحمل فشار و به دوش کشیدن بار مسئولیت را دارید.

او با شرایط خوبی تورنومنت را شروع نکرد اما در ادامه نشان داد که چه بازیکن بزرگی است و این کار را با زدن گل های زیاد انجام داد. اگر در جام جهانی هم خواهان نتیجه گرفتن هستیم، او بازیکن کلیدی برای ما محسوب می شود.

فرانسه در اولین بازی خود در جام جهانی، روز شنبه مقابل دانمارک به میدان می رود.

1721

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار