تسلط بالای کارلوس کی روش به چهار زبان دنیا باعث تعجب خبرنگاران حاضر در نشست خبری این مربی پیش از دیدار مقابل مراکش در جام جهانی 2018 روسیه شد. به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا به روسیه، کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی ایران در نخسین نشست خبری خود در رقابت های جام جهانی 2018 پیش از دیدار با مراکش به همراه مسعود شجاعی راهی محل این نشست شد.از نکات قابل توجه این نشست خبری، استقبال رسانه های فرانسوی، پ...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

تسلط «کی روش» به 4 زبان دنیا و تعجب خبرنگاران خارجی

عصر ایران

15481084 کد خبر
24 خرداد تاریخ
  614862 منبع
 عصر ایران خبرگزاری
img

  تسلط بالای کارلوس کی روش به چهار زبان دنیا باعث تعجب خبرنگاران حاضر در نشست خبری این مربی پیش از دیدار مقابل مراکش در جام جهانی 2018 روسیه شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا به روسیه، کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی ایران در نخسین نشست خبری خود در رقابت های جام جهانی 2018 پیش از دیدار با مراکش به همراه مسعود شجاعی راهی محل این نشست شد.

از نکات قابل توجه این نشست خبری، استقبال رسانه های فرانسوی، پرتغالی، اسپانیایی و انگلیسی از آن بود و صحبت های کی روش در رابطه با تحریم های ایران و اینکه تحریم کنندگان این کشور موفق نخواهند شد، برای این رسانه ها جالب توجه بود.

یکی دیگر از نکات قابل توجه این نشست تسلط فوق العاده خوب کی روش به زبان های اسپانیایی، پرتغالی، فرانسوی، انگلیسی بود و او به خوبی پاسخ خبرنگاران خارجی را داد.

استقبال خوب خبرنگاران ایرانی از این نشست هم باعث شد تا کی روش از حضور آنها تشکر کند. وی همچنین از روسیه به خاطر میزبانی این جام جهانی تشکر کرد.

در این نشست خبری حدود 35 خبرنگار ایرانی، 24 عکاس و همچنین جمع کثیری از نمایندگان شبکه های معتبر خارجی حضور داشتند.

فیلمبرداری در این نشست برای همه نمایندگان رسانه ها ممنوع اعلام شده بود و حتی مسوول برگزاری این نشست در چند نوبت به خبرنگار ایرنا که مشغول فیلمبرداری بود، تذکر داد.

به عکاسان اعلام شده بود که فقط در 5 دقیقه اول حق عکاسی دارند و پس از آن همه آنان را به بیرون از سالن هدایت کردند.

مسعود شجاعی که به زبان اسپانیایی و انگلیسی مسلط است در این نشست به زبان فارسی پاسخ سووالات خبرنگاران را می داد.

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار