وبسایت رسمی برنامه نود - یوهان گودموندسون، هافبک تیم ملی ایسلند امیدوار است بتوانند لیونل مسی، اعجوبه و کاپیتان تیم ملی آرژانتین را از جریان بازی خارج کنند، کاری که توانستند در یورو 2016 مقابل رونالدو انجام دهند. به گزارش وبسایت نود، در چارچوب دیدار تیم های ایسلند و پرتغال در یورو 2016، کریستیانو رونالدو از اینکه نمی توانست دروازه مردان یخی را باز کند بشدت برافروخته و عصبی بود. حالا هافبک تیم ملی ایسلند امیدو...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

گودموندسون: می خواهیم همان بلایی که سر رونالدو آوردیم، بر سر مسی هم بیاوریم

برنامه نود

15481114 کد خبر
24 خرداد تاریخ
 458156 منبع
 برنامه نود خبرگزاری

وبسایت رسمی برنامه نود - یوهان گودموندسون، هافبک تیم ملی ایسلند امیدوار است بتوانند لیونل مسی، اعجوبه و کاپیتان تیم ملی آرژانتین را از جریان بازی خارج کنند، کاری که توانستند در یورو 2016 مقابل رونالدو انجام دهند.

به گزارش وبسایت نود، در چارچوب دیدار تیم های ایسلند و پرتغال در یورو 2016، کریستیانو رونالدو از اینکه نمی توانست دروازه مردان یخی را باز کند بشدت برافروخته و عصبی بود. حالا هافبک تیم ملی ایسلند امیدوار است بتوانند دستاورد مشابهی در برابر لیونل مسی آرژانتین داشته باشند.

گودموندسون با بیادآوری بازی تیم ملی کشورش مقابل پرتغال گفت:

او (رونالدو) از اینکه نمی توانستند گل دوم را به ما بزنند کامل عصبی و آشفته شده بود. آن بازی اولین بازی ما در یک تورنومنت معتبر بود و آنها نمی توانستند ما را شکست دهند و این برای آنها خوب نبود. او بازیکنی بزرگ با ذهنیتی برنده است و به همین دلیل عصبی شده بود.

گودموندسون در ادامه درباره مسی هم گفت:

بازی کردن در مقابل او سخت خواهد بود. اما تا زمانی که آشفته باشد و نتواند گل بزند ما خوشحال خواهیم بود! می خواهیم به زمین برویم و پیروز شویم و او را حتی از رونالدو هم بیشتر عصبی کنیم!

او در ادامه درباره هم گروهی با آرژانتین گفت:

وقتی قرعه کشی انجام شد من گفتم دوست داشتم با برزیل یا آرژانتین هم گروه شویم که همین اتفاق هم افتاد. در اولین بازی در یورو با رونالدو بازی کردیم و حالا با مسی.

در یورو که توانستیم رونالدو را مهار کنیم و امیدواریم بتوانیم همین کار را با مسی هم انجام دهیم. می دانیم که احتمالا زمان زیادی از بازی را باید به دفاع بپردازیم و مسی هم برای ضربه زدن تنها به یک ثانیه نیاز دارد. اما باید برویم و ببینیم چه پیش می آید و بازی ما را به کجا می برد.

آنها از نظر هجومی یکی از بهترین تیم های تورنومنت هستند، اما از نظر دفاعی به خوبی خط حمله خود نیستند و بازیکنانی به شاخصی مهاجمین خود در خط دفاع ندارند.

ایسلند به همراه آرژانتین، نیجریه و کروواسی به رقابت در گروه چهارم جام جهانی خواهد پرداخت.

1721

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار