مدافع جدید تیم تراکتورسازی بدون صحبت درباره فولاد، تمرکز خود را روی بازی برای تیم جدید خود گذاشته است.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

تکرار راه سروش رفیعی سخت است

جام نیوز : اهل‌شاخه:

15481122 کد خبر
24 خرداد تاریخ
 900942 منبع
 جام نیوز خبرگزاری

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، محمد اهل‌شاخه مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد جدایی از تیم سابقش فولاد هیچ صحبتی انجام نمی‌دهد و تنها می‌گوید: به دلیل مسائلی که  فصل گذشته برایم در این تیم رقم خورد و مصدومیتی که داشتم و عدم حضورم در اکثر بازی‌ها ترجیح می‌دهم درباره فولاد صحبت کنم.

 

از او می‌پرسیم به عنوان کسی که در فولاد بوده چطور فولادی که عملکرد خوبی داشت اینطور فصل را به پایان رساند که اهل‌شاخه در پاسخ می‌گوید: در صحبت قبلی‌ام گفتم  راجع به فولاد مصاحبه‌ای انجام نمی‌دهم و دوست ندارم تیم را وارد حاشیه کنم چون من 10 سال در این تیم بودم و فکر می‌کنم فعلا سکوت کردن بهترین چیز است. ضمنا اکنون بازیکن تراکتورسازی هستم و ترجیح می‌دهم به جای صحبت از فولاد در رابطه با تیم جدیدم صحبت کنم.

 

وی در مورد انتخاب تیم تراکتور و حضور در این تیم اینطور می‌گوید: این صحبت درست است که تراکتور امسال نسبت به فصول گذشته تغییر کرده است اما همانطور که در این چند سال این تیم با عملکرد خوبش در لیگ‌برتر ثابت کرده این تیم یکی از بهترین تیم‌های لیگ است و به همراه استقلال و پرسپولیس تیم بزرگی است. مطمئنا حضور در تیم‌های بزرگ همیشه یکی از اهداف بازیکنان برای انتخاب آینده‌شان است و من برای همین تراکتور را انتخاب کرده‌ام. به جز آن تراکتور جزو تیم‌های پرهوادار فوتبال ایران است و همیشه در هر شرایط طرفداران این تیم پشت تیمشان هستند که این برای هر بازیکنی قوت‌القلب است. من در فولاد هم این شرایط را تجربه کردم و این هم یکی دیگر از دلایل حضورم در تبریز است.

 

از او می‌پرسیم آیا مسیری که سروش رفیعی به عنوان یک بازیکن خوزستانی در تراکتورسازی را داشته می‌تواند طی کند یا خیر که می‌گوید: من تمام تلاشم را می‌کنم که هواداران و کادرفنی تراکتورسازی از من رضایت داشته باشند، من در هر تیمی که حضور داشتم با سعی و کوشش به اهدافی که تیم مدنظرش بوده نزدیک شدم و در تبریز هم تمام توانم را خواهم گذاشت تا حالا اگر قهرمانی نشد سهمیه آسیایی را برای فصل آینده کسب کنیم. مطمئنا ادامه مسیر محبوبیت رفیعی آن هم با عملکردی که در زمان حضورش در تبریز داشته کار آسانی نیست اما من به خودم اعتماد دارم و می‌دانم که با تلاش هر کسی که به هر جایی که می‌خواهد می‌تواند برسد.

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار