مسکو - ایرنا - نخستین بازی جام جهانی فوتبال تا لحظاتی دیگر در حالی در ورزشگاه لوژنیکی مسکو به شکل رسمی آغاز می شود که برخی طرفداران تیم ملی فوتبال عربستان به جای تشویق تیم این کشور تصاویر بن سلمان آل سعود را بالا و پایین می برند....
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

تبلیغات حکومتی چاشنی تماشاگران عربستانی در مسکو است

خبرگزاری جمهوری اسلامی

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا از اطراف ورزشگاه لوژنیکی مسکو، در دست محدود طرفداران تیم ملی فوتبال عربستان، تصاویر ولیعهد جوان سعودی که منتقدان زیادی نیز دارد دیده می شود.
تبلیغات حکومتی در کمتر تجمع عربستانی ها است که به چشم نیاید هر چند که بسیاری دیگر از تماشاگران شهروند عربستان اهمیتی به این موضوع نمی دهند.
یکی از نکات جالب برای سایر طرفداران فوتبال در مواجهه با عکس بن سلمان این است که آنان فکر می کنند او یکی از بازیکنان مطرح تیم ملی عربستان است، زیرا طرفداران سایر تیم ها از جمله آرژانتین عکس لیونل مسی یا برزیلی ها عکس نیمار را در دست دارند.
وقتی تماشاگران کنجکاو فوتبال از کشورهای مختلف که برای دیدن مراسم افتتاحیه، بلیت بازی عربستان و روسیه را خریداری کرده اند، مطلع می شوند بن سلمان یک چهره سیاسی و در حقیقت دیکتاتور جوان این کشور است از تبلیغ حکومتی او متعجب می شوند.
راه های منتهی به ورزشگاه لوژنیکی محل برگزاری نخستین مسابقه جام جهانی و مراسم افتتاحیه این رقابت ها مملو از هواداران فوتبال از کشورهای مختلف جهان است هر چند که تعداد روس های میزبان بیش از سایرین است.
مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 به میزبانی روسیه از امروز در 12 ورزشگاه 11 شهر آغاز می شود.
مسکو، سن پترزبورگ، کالینینگراد، نیژنی نووگراد، قازان، سامارا، سارانسک، ولگاگراد، رستف نا دُنو، سوچی و یکاترینبورگ شهرهای میزبان جام جهانی فوتبال 2018 هستند.
تیم ملی فوتبال ایران یکی از 32 تیم حاضر در این رقابت ها در گروه «B» با اسپانیا، پرتغال و مغرب هم گروه شده است.
ملی پوشان ایرانی در نخستین دیدار خود فردا (25 خرداد) ساعت 18:30 به وقت ایران در ورزشگاه سن پترزبورگ برابر مغرب، در دومین مسابقه ساعت 21:30 سی ام خرداد در ورزشگاه قازان به مصاف تیم ملی اسپانیا قهرمان پیشین جام جهانی فوتبال و در سومین بازی گروهی نیز ساعت 21:30 4 تیر 97 در سارانسک با یاران رونالدو پرتغالی مدافع عنوان قهرمانی اروپا بازی خواهند کرد.
اروپام ** 1346 **1516
  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار