انزلی - ایرنا - در مراسمی با حضور اعضای هیات مدیره باشگاه ملوان و جمعی از هواداران تیم ملوان بندرانزلی در فرمانداری این شهر ساحلی، فرهاد پورغلامی به طور رسمی به عنوان سرمربی ملوانان معرفی شد.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

فرهاد پورغلامی به عنوان سرمربی ملوان معرفی شد

خبرگزاری جمهوری اسلامی

به گزارش خبرنگار ایرنا فرماندار شهرستان بندرانزلی عصر پنجشنبه در این مراسم با اشاره به لزوم حمایت همه جانبه ار تیم پرطرفدار ملوان بندرانزلی اظهار کرد: باید با حمایت های همه جانبه هواداران و مسئولان و عموم مردم بتوانیم این تیم را به جایگاه اصلی آن بازگردانیم و این عزم و اراده باید عمومی و همگانی باشد.
میر شمس مومنی زاده افزود: باید حمایت ها عملی بوده و از هرگونه اقدام احساسی و پرداختن به حواشی و حاشیه سازی به طور جدی پرهیز شود.
وی تاکید کرد: هرکدام از ما به عنوان مسئول، شهروند و یا هوادار باید ببینیم در راستای حمایت از تیم محبوب شهرمان چه کاری می توانیم بکنیم چون با حمایت عملی می توانیم علاقه مان را به این باشگاه ثابت کنیم.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، پس از جدایی نادر دست نشان از تیم فوتبال ملوان بندرانزلی اعضای هیات مدیره باشگاه ملوان پس از بررسی گزینه های سرمربیگری ملوانان ، فرهاد پورغلامی را به عنوان سرمربی انتخاب کردند.
سرمربی جدید ملوانان پس از امضای قرار داد سه ساله خود با این باشگاه و ثبت آن در هیات فوتبال استان گیلان، بعد از ظهر امروز (پنجشنبه) در فرمانداری بندرانزلی به عنوان سرمربی جدید ملوانان معرفی شد.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از سقوط از لیگ برتر به لیگ دسته یک فوتبال کشور، 2 سال متوالی در جام آزادگان حضور داشت و در فصل گذشته نیز نتوانست جواز حضور در رقابت های لیگ برتر فوتبال را کسب کند و برای سومین سال پیاپی باید با رقیبانش در لیگ دسته یک فوتبال رقابت کند.
میلاد رفیع نیا ، مالک 70 درصدی باشگاه ملوان نیز در این جلسه بهمن صالح نیا را به عنوان مشاور ورزشی خود معرفی کرد.
7471 / 2007
  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار