به گزارش ایسنا، در پایان سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی فرنگی جوانان ناشنوا که در ولادیمیر روسیه در حال برگزاری است، تیم ایران سوم شد و روسیه و ترکیه در سکوی اول و دوم قرار گرفتند. در این رقابتها و در وزن 55 کیلوگرم پویا رضایی امرایی در دور اول حریف ترک خود را شکست داد، در دور دوم کشتی‌گیر قزاق را با نتیجه 14-6 مغلوب خود کرد و فینال برابر حریف میزبان شکست خورد و به مدال نقره دست یافت. در وزن 60 ک...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

تیم کشتی فرنگی جوانان ناشنوای کشورمان سوم جهان شد

خبرگزاری دانشجویان ایران : مسابقات قهرمانی جهان روسیه؛

به گزارش ایسنا، در پایان سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی فرنگی جوانان ناشنوا که در ولادیمیر روسیه در حال برگزاری است، تیم ایران سوم شد و روسیه و ترکیه در سکوی اول و دوم قرار گرفتند.

در این رقابتها و در وزن 55 کیلوگرم پویا رضایی امرایی در دور اول حریف ترک خود را شکست داد، در دور دوم کشتی‌گیر قزاق را با نتیجه 14-6 مغلوب خود کرد و فینال برابر حریف میزبان شکست خورد و به مدال نقره دست یافت.

در وزن 60 کیلوگرم محمد حسین نریمانی  در مسابقه اول خود کشتی گیر قزاق را ضربه فنی کرد ، در دور بعد به دلیل عدم حضور کشتی گیر بلغار به دور بعد صعود کرد، در نیمه نهایی مغلوب کشتی‌گیر ترک شد و به مدال برنز رسید.

در وزن 67 کیلوگرم رضا اسماعیلی در مسابقه اول خود کشتی گیر قزاق را شکست داد و با شکست برابر حریف ترک مدال برنز را به دست آورد.

در وزن 72 کیلوگرم مهدی رستمی  در دیدار با کشتی گیر بلغارستان به برتری رسید، در دور بعد حریف ترک را ضربه فنی کرد و پس از شکست در فینال برابر کشتی‌گیر میزبان به مدال نقره رسید.

در وزن 77 کیلوگرم سجاد اژده در دو مسابقه خود برابر کشتی گیران ترکیه و قزاقستان با ضربه فنی به پیروزی رسید و در فینال مغلوب حریف روسی خود شد و مدال نقره را به دست آورد.

در وزن 82 کیلوگرم علی غفاری پنجم شد.

در وزن 87 کیلوگرم شاهین حسین زاده  برابر کشتی گیر ترک ضربه فنی شد و به مدال برنز رسید.

در وزن 97 کیلوگرم محمد نظرزاده  در مسابقه با کشتی گیر ترک ضربه فنی شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 120 کیلوگرم امیرحسین فریدون زاده برابر کشتی‌گیر روس ضربه فنی شد و به مدال برنز رسید.
انتهای پیام

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار