رئیس بسیج اساتید استان گفت: جمهوری اسلامی در دفاع از ارزشهای اسلام حد و مرز نمی شناسد و در این خصوص فراتر از مرز های جغرافیایی خود گام برمی¬دارد.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

جمهوری اسلامی در دفاع از ارزشهای اسلام مرز نمی شناسد

بسیج نیوز : رئیس بسیج اساتید استان:

15481567 کد خبر
24 خرداد تاریخ
 9026762 منبع
 بسیج نیوز خبرگزاری

img

به گزارش خبرگزاری بسیج گلستان ، دکترغلامرضا منتظری ؛ رییس سازمان بسیج اساتید استان  در حاشیه مراسم تشییع شهید مدافع حرم سید رضا حسینی با توجه به پیامد های شهدای مدافع حرم اظهار کرد: یکی از سنت های الهی این است که کسانی که ایمان آورده اند باید برای رسیدن به اهداف استقامت داشته باشند" إِنَّ الَّذينَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا".

رئیس بسیج اساتید استان تصریح کرد: آنچه که ما شاهد آن هستیم جلوه های استقامت و پایداری نیرو های ارزشی و تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی است، از دوران پیروزی انقلاب اسلامی سر آغاز این حرکت های امید بخش را در جامعه شاهد هستیم و امروز نقطه اوجش را در یک قلمرو جغرافیایی در خارج از ایران به نام سوریه، لبان و فلسطین باید جستجو بکنیم.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی ام­القرای جهان اسلام است تاکید کرد: کانون همه توجهات به ایران معطوف بوده بدون تردید ایران هم در دفاع از این ارزشها باید پیشگام باشد.

منتظری افزود: امروزه شاهد این هستیم که تعداد شهدای مدافع حرم در ایران قابل توجه است حضور شهداء در مرز های خارج از کشور ما نشان می دهد که جمهوری اسلامی در دفاع از ارزشهای اسلام مرز نمی شناسد. چون یکی از قوانین قانون اساسی دفاع از حریم اسلام است چه در داخل کشور چه خارج از کشور.

رئیس بسیج اساتید استان نا امیدی مستکبران را یکی دیگر از پیامد های شهدا دانست و متذکر شد: مستکبران اگر این عرصه را خالی احساس بکنند جسارت و گستاخی شان افزایش پیدا می کند امریکا اعتراف کرده است که بسیجیان ایران به عنوان مستشاری به سوریه می آیند به عنوان مهمترین مانع برای تحقق اهدافمان محسوب می شوند این امر نقش بازدارندگی جدی دارد .

وی یکی دیگر از پیامد های شهداء را امید بخشی به نهضت های آزادی بخش و جنبش بیداری اسلامی در منطقه دانست و تاکید کرد: حضور شهداء در این مناطق باعث حفظ امنیت ملی ما می شود، همانطوری که رهبری ما اظهار کرد که اگر این شهداء نبوده اند ما باید در کشور با آنها می­جنگیدیم.

منتظری در پایان گفت: ما باید قدردان این زحمات شهدا و جانفشانی های شهداء به صورت پیوسته باشیم چون به خاطر آنهاست که امروز در رفاه زندگی می کنیم.

انتهای پیام/

  1. تودی فا   
  2. اجتمایی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار