وبسایت رسمی برنامه نود - سایت رسمی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه، سردار آزمون را امید اول گلزنی تیم ملی ایران توصیف کرد و نوشت تیم ملی ایران و هوادارانش، چشم انتظار گلزنی سردار آزمون در جام جهانی روسیه هستند. به گزارش وب سایت نود، سایت رسمی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه در گزارشی از گروه دوم، نگاهی اجمالی به تیمها و بازی های این گروه داشت. در این گزارش دیدار تیم های اسپانیا و پرتغال به عنوان بازی کلی...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

سایت رسمی جام جهانی 2018؛ سردار آزمون امید اول ایران برای گلزنی است

برنامه نود

15481651 کد خبر
24 خرداد تاریخ
 458245 منبع
 برنامه نود خبرگزاری

وبسایت رسمی برنامه نود - سایت رسمی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه، سردار آزمون را امید اول گلزنی تیم ملی ایران توصیف کرد و نوشت تیم ملی ایران و هوادارانش، چشم انتظار گلزنی سردار آزمون در جام جهانی روسیه هستند.

به گزارش وب سایت نود، سایت رسمی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه در گزارشی از گروه دوم، نگاهی اجمالی به تیمها و بازی های این گروه داشت. در این گزارش دیدار تیم های اسپانیا و پرتغال به عنوان بازی کلیدی گروه توصیف شده و آمده است دیدار این دو تیم قدرتمند، یک بازی سراسر هیجان و حساسیت خواهد بود که به هیچ وجه نباید آن را از دست داد.

نکات ویژه تیم های گروه

روسیه سرزمینی نا آشنا و بیگانه برای پرتغال نیست؛ آنها پس از کسب عنوان قهرمانی رقابت های یورو 2016 به عنوان نماینده قاره اروپا در جام کنفدراسیون های سال 2017 شرکت کردند و در دیدار رده بندی موفق شدند با شکست مکزیک به عنوان سوم دست یابند.

امید اول ایران برای گلزنی در جام جهانی، سردار آزمون است؛ این مهاجم 22 ساله که در لیگ برتر روسیه و تیم روبین کازان عضویت دارد، در رقابت های مرحله مقدماتی جام جهانی 11 گل برای تیم ملی به ثمر رساند و از این نظر با آمار تیم کیهیل (استرالیا)، کریستین اریکسن (دانمارک) و روملو لوکاکو (بلژیک) برابر است.

تیم ملی مراکش در گروه سوم رقابت های انتخابی جام جهانی در منطقه آفریقا، با پشت سرگذاشتن تیم های ساحل عاج، گابن و مالی توانست پس از 20 سال بار دیگر به این رقابتها راه پیدا کند.

آمار ویژه گروه – 3

تیم ملی ایران پس از روسیه میزبان و برزیل، به عنوان سومین تیم توانست جواز حضور در جام جهانی روسیه را به دست آورد.

 

 

2081

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار