رسانه‌های یمنی از شهادت ۷ شهروند این کشور در پی حمله عربستان به یک منزل مسکونی در استان صعده خبر دادند.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

تحولات یمن|شهادت ۷ یمنی در حمله عربستان به یک منزل مسکونی

خبرگزاری تسنیم

15481735 کد خبر
25 خرداد تاریخ
 1749975 منبع

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، یک منبع نظامی به المسیره گفت که نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن 5 عملیات دشمن برای پیشروی در جبهه عسیر و جیزان را به شکست کشاندند.

وی افزود: نیروهای یمنی امروز پیشروی مزدوران ارتش سعودی در اطراف گذرگاه علب در جبهه عسیر را متوقف کردند که در پی این عملیات دفاعی، شماری از مزدوران به هلاکت رسیده و یا زخمی شدند.

این منبع گفت که مزدوران با اینکه از پشتیبانی گسترده جنگنده‌های و هواپیماهای جاسوسی ائتلاف متجاوز سعودی برخوردار بودند، اما نتوانستند هیچ‌گونه پیشروی میدانی کسب کنند.

نیروهای یمنی همچنین 4 عملیات مزدوران ارتش سعودی در اطراف کوه "الدود" در جیزان را به شکست کشاندند که در این عملیات نیز شماری از نیروهای دشمن به هلاکت رسیده و سلاح‌های متنوعی توسط نیروهای یمنی به غنیمت گرفته شد.

شهادت 7 یمنی در حمله عربستان به یک منزل مسکونی

در پی حمله جنگنده‌های عربستان به یک منزل مسکونی در منطقه الغور در بخش مرزی غمر در استان صعده، 7 شهروند یمنی از جمله یک زن به شهادت رسیدند.

شکار 450 نظامی سعودی و مزدور در یک ماه

یگان‌های تک تیرانداز ارتش و کمیته‌های مردمی یمن طی ماه می گذشته موفق شدند بیش از 450 نظامی و مزدور عربستان را در جبهه‌های داخلی و مرزی شکار کنند.

یک منبع نظامی گفت که تک‌تیراندازان یمنی طی ماه میلادی گذشته صدها عملیات در جبهه‌های مختلف انجام دادند که حاصل آن کشته و زخمی شدن بیش از 450 نظامی و مزدور عربستان بود.

به گفته این منبع تک‌تیراندازان یمنی 52 نظامی دشمن از جمله نظامیان سعودی را در جبهه‌های مرزی و 70 تن را نیز در سواحل غربی هدف قرار دادند.

وی خاطرنشان کرد که  تک‌تیراندازان ارتش و کمیته‌های مردمی یمن طی ماه می میلادی موفق شدند 327 مزدور را در جبهه‌های مختلف هدف قرار دهند.

  1. تودی فا   
  2. اجتمایی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار