بیرجند - ایرنا - مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: ثبت نام سیزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر در استان از 24 خرداد ماه جاری آغاز و تا 16 تیرماه امسال ادامه دارد.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

ثبت نام سیزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر آغاز شد

خبرگزاری جمهوری اسلامی

حسن سروری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از اتمام مهلت ثبت نام تعاونی ها، بررسی اولیه توسط کارگروه علمی و داوری استان انجام می شود.
وی بیان کرد: این جشنواره در راستای شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون و به منظور فراهم کردن زمینه‌ های گسترش و ارتقای روحیه تعاونی و نمونه ‌پروری در بخش‌ های مختلف اقتصادی در کل کشور برگزار می شود.
وی اظهار داشت: سیزدهمین جشنواره تعاونی‌ های برتر در استان شهریورماه امسال با حضور مقامات کشوری و استانی، تعاونگران و پیشکسوتان در خراسان جنوبی برگزار می شود.
مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: علاقمندان می توانند در یکی از 22 گرایش برای تعاونی ها و یکی از سه گرایش برای اتحادیه ها ثبت نام کنند.
سروری اضافه کرد: متقاضیان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.taavonibartar . ir در سامانه مربوطه ثبت نام کرده یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه جشنواره از طریق شماره تلفن های 18-32400115 اداره توسعه تعاونی ها تماس حاصل کنند.
وی افزود: لازم است تعاونی ها و اتحادیه های داوطلب، چک لیست مستندات را به دقت مطالعه و مدارک لازم را تهیه کنند، در ضمن مسئولیت تکمیل پرسشنامه های عمومی و اختصاصی بر عهده تعاونی و اتحادیه بوده و ستاد برگزاری در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.
مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به نقش تعاونی ها در تحقق حمایت از کالای ایرانی گفت: در سالی که به تدبیر رهبر فرزانه انقلاب به نام « حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری شده، تعاونی ‌ها طبق اصول و ارزش‌هایی که دارند می‌ توانند به صورت بنگاه ‌های خرد و متوسط و در ردیف پایه های اصلی و اجرایی حمایت از کالای ایرانی و اقتصاد مقاومتی در خدمت توسعه اشتغال قرار گیرند.
سروری اظهار امیدواری کرد، با توجه به وسعت فعالیت تعاونی ها و تلاش تعاونگران استان بتوانیم در شرایط مبارزه اقتصادی، گامی موثر و عملی برای ارتقای سهم تعاونی ها در اقتصاد کشور، ترویج و گسترش فرهنگ تعاون و تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی برداریم.
7557 * 6054
  1. تودی فا   
  2. اقتصادی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار