به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه تکاب، اختتامیه ی کلاسهای ماه مبارک رمضان این ناحیه باحضور امام جمعه ی شهرستان تکاب، مدیریت و اساتید حوزه علمیه شهرستان تکاب، فرمانده نیروی انتظامی تکاب به همراه نیروهای کادر خود، فرماندهی و پرسنل کادر و وظیفه ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب در محل حسینیه ی کانون بسیج شهرستان تکاب برگزار گردید....
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

اختتامیه ی کلاس های ماه مبارک رمضان ناحیه تکاب برگزار گردید

بسیج نیوز

15481756 کد خبر
25 خرداد تاریخ
 9026790 منبع
 بسیج نیوز خبرگزاری

به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، این مراسم در ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام وحی توسط قاریان ممتاز سپاه و نیروی انتظامی تکاب آغاز گردید.

در ادامه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تکاب ضمن عرض خیر مقدم به کلیه ی حضار ، از زحمات مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه تکاب تقدیر و تشکر نمود و بیان داشت: دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه تکاب در طول سال ، خصوصا در ماه مبارک رمضان برنامه های متنوع و بسیار پرمحتوا و اثربخش را با حضور اساتید و قاریان مجرب برگزار نمودند که جا دارد از زحمات این عزیزان قدردانی نمایم .

سرهنگ زینال نژاد افزود: حوزه نمایندگی در امر بصیرت افزایی سیاسی و معنویت افزایی در مجموعه ی سپاه فعالیت های درخشانی داشته که در این ماه مبارک نیز این فعالیت ها با توان و کیفیت هرچه بیشتر برگزار گردیده است .

در ادامه امام جمعه شهرستان تکاب  ضمن تبریک پیشاپیش به مناسبت عید سعید فطر گفت: برنامه های ماه مبارک رمضان که در سال 97 در سطح ناحیه تکاب برگزار گردید، متفاوت و پرشور تر از هر سال بود و بنابه اخبار واصله  استفاده از اساتید حوزه علمیه  این برنامه ها را پربار تر نموده بود که جا دارد از مسئول دفتر نمایندگی ناحیه ، حجت الاسلام سید صادقی نهایت قدردانی را داشته باشم .

حجت الاسلام برادری افزود: کارکنان ناحیه تکاب در برنامه جزء خوانی قرآن کریم و حضور در مراسمات شب قدر نیز پرشور شرکت نمودند که این حضور چشمگیر خاری بود بر چشم دشمنان اسلام .

حجت الاسلام برادری در ادامه به ارزش و فضیلت های ماه مبارک رمضان اشاره نموده و گفت : خداوند از آنچه خلق فرموده، مواردى را ممتاز قرار داده است؛ هم از مكان‏ها و سرزمین‏ها، هم از میان شب و روز، هم از میان ماه‏ها و هم از میان بندگان.

 آنچه از میان مكان‏ها برگزیده، سرزمین مكه، مدینه و بیت المقدّس است؛ آنچه از میان شب‏ها انتخاب فرموده، شب‏هاى جمعه، شبِ نیمه شعبان، لیله القدر، شب‏هاى عید فطر و عید قربان است و از میان ماه‏هاى سال، ماه رجب، شعبان و ماه مبارك رمضان را برگزیده است.

خداوند عزّوجلّ در ماه مبارك رمضان، رحمت واسعه‏اش را هزار برابر سایر ماه‏ها نازل مى‏كند.

این ماه به دلیل همان ویژگى و انتخاب ذات اقدس الهى، ماه برگزیده خدا است و اینها امتیازاتى هستند كه خالق آسمان و زمین، زمان و مكان، روز و شب، براى آفریدگان خود قرار داده و به نام ماه خود نام گذارى كرده و بندگانش را به میهمانى خود دعوت نموده است.

  1. تودی فا   
  2. فرهنگی و هنری
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار