گوینده پیشکسوت رادیو گفت: خدا را شکر میکنم که چندین نسل با برنامه های من خاطره دارند حتی مادربزرگ ها هم با دیدن من یاد خاطراتشان می افتند.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

عذرا وکیلی: حتی مادربزرگها هم با برنامه های رایویی من خاطره دارند

خبرگزاری فارس : نخستین جشنواره صدآفرین به کار خود پایان داد

15602079 کد خبر
20 تير تاریخ

به گزارش خبرگزاری فارس، آیین اختتامیه نخستین جشنواره صد آفرین بعد از ظهر امروز چهارشنبه ١٩ تیرماه برگزار شد. 

بنا بر این گزارش، بهروز غریب پور (کارگردان)، مصطفی رحماندوست (نویسنده و شاعر)، رضا بابک (کارگردان و بازیگر)، عذرا وکیلی (گوینده رادیو)، صادق صندوقی (خالق کارت صدآفرین و نقاش)، فرشته طائرپور (تهیه کننده)، محمود برآبادی (نویسنده)، فریدون عموزاده خلیلی( نویسنده و روزنامه نگار) در جشن آفرین که به همت خانه فرهنگ و هنر آفرین برگزار شد به پاس چند دهه تلاش در حوزه کودک و نوجوان در پردیس سینمایی باغ کتاب تهران تجلیل شدند.

محمدعلی دارایی مدیر عامل خانه فرهنگ و هنر آفرین با اشاره به اینکه قرار است این خانه فرهنگی و هنری  منظره زیبایی برای نسل اثر گذار باشد اظهار داشت: جشن آفرین تلاش می کند به مفاخر هنر و ادبیات کودک و نوجوان ورود کند تا این نسل ضمن شناخت خالقان فرهنگ و هنر حوزه خود به داشته‌های تاریخی‌اش افتخار کند.
وی با اعلام برخی از برنامه های خانه آفرین گفت: طی روزهای آینده باشگاه خبر آفرین  و صدا آفرین با محوریت تولید و انتشار اخبار و تولید محتوا توسط کودکان و نوجوانان ایران زمین برگزار می‌شود.

در این مراسم عذرا وکیلی عنوان داشت: خدا را شکر میکنم که چندین نسل با برنامه های من خاطره دارند حتی مادربزرگ ها هم با دیدن من یاد خاطراتشان می افتند. همواره عاشق کارم در رادیو بوده او و تا جایی که بتوانم در رادیو خدمت میکنم.
در ادامه مصطفی رحماندوست نویسنده و شاعر نام آشنای حوزه کودکان گفت: خدا را شاکرم که بعد از ۴۰ سال فعالیت برای کودکان احساس می کنم کاری که باید انجام می دادم را در طول این سال ها انجام دادم. 
وی افزود: امیدوارم دعوت از پیشکسوتان ادامه داشته باشد و خداوند توفیق دهد تا برای کودکان سرزمینم قصه بگویم و داستان بنویسم.
همچنین به بهروز غریب پور گفت: افتخار می‌کنم در سرزمینم هر کجا ویرانه ای بوده و هر جا استعداد آبادانی وجود داشته در جای جای این کشور عزیز توانستم به سهم خود ادای دین کنم.
وی افزود: متاسفانه در حال حاضر اگر در دنیای روشنفکری امروز کسی قلم بزند یا کسی در حوزه فلسفه بنویسد یا تاریخ،  فکر می کنند شان آن نویسنده بالاتر از نویسنده ای است که برای کودکان قلم می‌زند و این مایه تاسف است.
در ادامه برنامه تندیس صدآفرین با حضور جعفری قائم مقام معاونت صدا، امیری نیا رییس هیات مدیره تین تاک اپراتور تخصصی کودک و نوجوان و دسلجوقی معاون وزیر ارتباطات به آفرینندگان هنر و ادبیات کودک و نوجوان اهدا شد.
شاهنامه خوانی کودکان، اجرای هنری این مراسم بر عهده علی فروتن و حمید گلی  بود.این مراسم در پردیس سینمایی باغ کتاب برگزار شد.

انتهای پیام/ 

  1. تودی فا   
  2. فرهنگی و هنری
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار