وبسایت رسمی برنامه نود - طبق گفته لوچیانو اسپالتی، انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس به این معنی نیست که اینتر نمی تواند قهرمان سری آ شود. به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، بعد از انتقال 105 میلیون یورویی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید به یوونتوس، به نظر می رسد که این تیم مجدداً شانس بسیار بالایی برای فتح هشتمین اسکودتوی متوالی دارد. اما اسپالتی، سرمربی تیم اینتر در این باره می گوید: رونالدو به لیگ...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

اسپالتی: رونالدو باعث افزایش قدرت و بینندگان سری آ می شود

برنامه نود

15608913 کد خبر
22 تير تاریخ
 464788 منبع
 برنامه نود خبرگزاری

وبسایت رسمی برنامه نود - طبق گفته لوچیانو اسپالتی، انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس به این معنی نیست که اینتر نمی تواند قهرمان سری آ شود.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، بعد از انتقال 105 میلیون یورویی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید به یوونتوس، به نظر می رسد که این تیم مجدداً شانس بسیار بالایی برای فتح هشتمین اسکودتوی متوالی دارد. اما اسپالتی، سرمربی تیم اینتر در این باره می گوید:

رونالدو به لیگ ایتالیا که زمانی یکی از بهترین لیگ های دنیا بود، قدرت می بخشد و بینندگان زیادی را جذب می کند. هدف ما این است که جزو تیم های قدرتمند لیگ باشیم. می خواهیم با بهترین ها رقابت کنیم. تعجب می کنم اگر امسال نتوانیم خوب عمل کنیم، هیچکس نمی تواند باعث شود که خود را دست کم بگیریم. یک احساس تعلق خاطر قوی از جانب همه بازیکنان وجود دارد. ما جذبه خاصی داریم. بازیکنان بزرگی می خواهند عضوی از تیم ما باشند و گاهی اوقات این باعث می شود که به عملکرد خود افتخار کنیم.

اینتر در تابستان امسال خرید های خوبی مثل راجا ناینگولان از رم و استفان دِ فری از لاتزیو را داشته است. اسپالتی در این مورد افزود:

دِ فری تجربه بین المللی دارد و بعد از بازپس گیری توپ، می تواند بازی مستقیم را به خوبی انجام دهد. بازیخوانی راجا خیلی آسان است. هرآنچه می بینید را از او دریافت می کنید و این برای ما مهم است. او در هر تیمی که بازی کرده، عملکرد خوبی داشته است. راجا بازیکن ویژه ای است و مطمئنم می خواهد این را به هواداران اینتر هم نشان دهد. لائوتارو مارتینز هم نشان داده که بازیکن قدرتمندی است، و با وجود سن کم، به بلوغ رسیده و سرسخت است. متئو پولیتانو خوب دریبل می کند و هنگام پا به توپ شدن، سریع است.

باوجود اینکه اسپالتی آخرین سال قراردادش با اینتر را سپری می کند، نگرانی از این بابت ندارد:

قرارداد من مورد بحث نیست. حتی می توانیم طی 5 دقیقه بعد از تمرینات آن را حل و فصل کنیم. اینجا حس خوبی دارم. ما افراد جدی هستیم و فقط می خواهیم به نحوی درست کار کنیم و این چیزی است که هواداران اینتر سزاوارش هستند.

1771

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار