وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بر صرفه جویی و حذف هزینه‌های زائد مراکز آموزش عالی تاکید کرد.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

صرفه جویی در هزینه‌ها باید در دستور کار دانشگاه ها قرار بگیرد

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی : وزیر علوم، تحقیقات و فناوری:

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از دانشگاه محقق اردبیلی، منصور غلامی در دیدار با اکبر بهنام جو استاندار اردبیل و عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی ضمن قول مساعد برای حل مشکلات دانشگاه محقق اردبیلی، گفت: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص کمبود فضاهای آموزشی، پژوهشی و دانشجویی و اجرای پروژه‌های عمرانی این دانشگاه کمک خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در سال جاری و نیز در سال‌های آتی، کمک‌های بیشتری نسبت به سال های گذشته برای دانشگاه محقق اردبیلی می‌کنیم، اضافه کرد: صرفه‌جویی در هزینه‌ها و حذف هزینه‌های زائد باید در دستور کار دانشگاه‌ها قرار بگیرد.

اختصاص منابع استانی جهت ارتقای تاثیرگذاری دانشگاه محقق اردبیلی

استاندار اردبیل نیز در این دیدار گفت: به منظور ارتقای تاثیرگذاری دانشگاه محقق اردبیلی در سطح ملی و استانی، اعتبارات لازم و مورد نیاز از منابع استانی برای تسریع در پیشرفت پروژه‌های عمرانی دانشگاه اختصاص داده خواهد شد.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این دانشگاه، گفت: پروژه‌های عمرانی اولویت‌دار دانشگاه محقق اردبیلی مشخص شده و در راستای تسریع در اجرای آنها تلاش می‌کنیم.

وی افزود: پروژه‌های عمرانی کتابخانه مرکزی، ساختمان دانشکده ادبیات و علوم انسانی و ساختمان دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی با زیربنای تقریبی ۱۵ هزار مترمربع در طول دو سال آتی به بهره‌برداری می رسد.

حبیبی ادامه داد: از محل فروش خوابگاه دانشجویی و سایر منابع، ساخت دو خوابگاه پسرانه و دخترانه، در برنامه سال‌های ۹۷ و ۹۸ قرار می‌گیرد.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی ادامه داد: با مساعدت وزیر علوم، تصویب احداث استخر این دانشگاه در برنامه سال ۹۸ قرار گرفت.

انتهای پیام/

  1. تودی فا   
  2. اجتمایی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار