عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: توقع داشتیم فدراسیون فوتبال به دلیل عملکرد بازیکنان تیم استقلال در جام جهانی از آبی‌پوشان حمایت کنند.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

هرگز نگفتیم در سوپرجام شرکت نمی‌کنیم

جام نیوز : حسن زمانی؛

15610121 کد خبر
23 تير تاریخ
 904309 منبع
 جام نیوز خبرگزاری

  به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، حسن زمانی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره برگزاری بازی سوپر جام در گفتگو با خبرنگار برنا، گفت: هرگز نگفتیم در سوپر جام شرکت نمی‌کنیم، فقط از فدراسیون و سازمان لیگ درخواست کردیم این دیدار در زمان دیگری برگزار شود. تیم اکنون در آماده سازی است و بر اساس برنامه ریزی آبی‌پوشان تا یکم مرداد به تهران بر خواهند گشت.

 

وی با اشاره به اینکه تعداد بیشتری از بازیکنان تیم استقلال در رقابت‌های جام جهانی روسیه بازی کردند و اردوی آبی‌ها در زمان دیرتری برگزار شد، افزود: توقع داشتیم فدراسیون فوتبال به دلیل عملکرد بازیکنان تیم استقلال در جام جهانی از آبی‌پوشان حمایت کنند. هنوز بازیکنان تیم ملی به جمع آبی‌ها اضافه نشدند. زمان سوپر جام را تغییر ندهند و سوپر جام در 29 تیرماه برگزار شود، آنوقت فدراسیون فوتبال باید پاسخگو هواداران میلیونی استقلال باشد.

 

زمانی با تاکید بر اینکه نامه رسمی به سازمان لیگ ارسال کردیم و خواستیم این مسابقه در زمان دیگری برگزار شود، اضافه کرد: استقلال هم در این بازی 50 درصد حق دارد و خواهان برگزاری این مسابقه در زمان دیگری است. آبی‌پوشان از اردو برگردند و تیم مستقر شود در روز دوم و سوم مرداد ماه سوپرجام برگزار شود. 

 

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره جدایی مجید حسینی از جمع آبی‌ها گفت: هر بازیکنی که بخواهد از تیمی جدا شود باید با باشگاه مورد نظر توافق کند. این رسمش نیست که با استقلال به اسم و رسمی برسد و آن وقت به راحتی با پرداخت مبلغی از این تیم جدا شود. ما حسینی را دوست داریم و این بازیکن تا یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد. حسینی در تیم بماند و سال آینده به تیم بهتری برود. در هر صورت حسینی هر تصمیمی دارد باید با مسئولان باشگاه صحبت کند و به توافق نهایی برسد.

110

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار