استاندار گلستان گفت: با ۲ حامی مالی برای تشکیل تیم فوتبال لیگ دسته‌دوم گلستان وارد مذاکره شدیم که تفاهم‌نامه با یک حامی مالی نهایی شده اما هنوز به مرحله امضاء نرسیده و تا چند هفته آینده تکلیف تیم لیگ دسته‌دومی برای گلستان نهایی می‌شود....
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

استاندار گلستان: به‌زودی حضور یک تیم از استان در لیگ دسته‌دوم فوتبال کشور نهایی می‌شود

خبرگزاری تسنیم

15610197 کد خبر
23 تير تاریخ
 1775240 منبع

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به‌نقل از روابط‌عمومی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی در حاشیه اکران خصوصی فیلم "فرشاد آقای گل" که به‌عنوان میهمان ویژه از ابتدا تا انتهای پخش فیلم در سالن سینما حضور داشت، در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن تقدیر از تهیه‌کنندگان این فیلم مستند، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که توفیق داشتم این فیلم را ببینم و خیلی خوشحالم که یک گلستانی این فیلم را ساخته است.

وی ادامه داد: امیدوارم این توفیق را داشته باشم علاوه بر اینکه تلاش می‌کنیم وضعیت همه رشته‌های ورزشی در استان بهتر شود، در دوران کاری خودمان بتوانیم تیم فوتبال استان گلستان را هم فعال کنیم.

وی تأکید کرد: ما باید استعدادهای خودمان را در استان شناسایی کنیم چون ما می‌توانیم جوانانی را داشته باشیم که امثال فرشاد پیوس بتوانند در فوتبال بدرخشند.

استاندار گلستان در پاسخ به خبرنگاری مبنی بر اینکه این خرید تیم لیگ دسته‌دومی در چه مرحله‌ای است، تصریح کرد: ما تفاهم‌نامه‌ای را با یک حامی مالی داخل استان نهایی کردیم اما این تفاهمنامه هنوز امضا نشده است.

هاشمی گفت: با حامی مالی شماره دومی هم وارد مذاکره شده‌ایم و امیدوارم ظرف چند هفته آینده یکی از این دو حامی مالی را درگیر تیم دسته‌دومی بکنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که تا پایان تابستان این اتفاق رقم خواهد خورد یا خیر، گفت: امیدوارم این اتفاق بیفتد که اگر این‌طور نشود مجبور هستیم خودمان از جیب ورزش استان این اتفاق را رقم بزنیم.

فیلم مستند "فرشاد آقای گل"، داستان زندگی فرشاد پیوس پیشکسوت فوتبال پرسپولیس و فوتبال کشورمان در سینما کاپری گرگان با حضور فرشاد پیوس و جمعی از پیشکسوتان فوتبال استان گلستان، مسئولان بلندپایه استان همانند استاندار گلستان و مدیرکل ورزش و جوانان گلستان و اهالی ورزش و فرهنگ و سینما به‌صورت خصوصی اکران شد.

نویسندگی و کارگردانی این فیلم مستند را "جعفر صادقی" هنرمند گرگانی به‌عهده داشت که به‌گفته خودش در یک فرآیند سه‌ساله تهیه شد و سال گذشته در جشنواره بین المللی تهران از میان 632 اثر به‌عنوان جذاب‌ترین فیلم انتخاب شد.

در این فیلم مستند، حمیدرضا کیوانفر به‌عنوان مدیر تصویربرداری، مسعود طهماسبی به‌عنوان تصویربردار، امیر شمس به‌عنوان آهنگساز، بهرام عظیمی مسئول اصلاح رنگ و نور و جعفر صادقی به‌عنوان تدوینگر فعالیت داشتند که تمامی عوامل تهیه این فیلم مستند از هنرمندان شهرستان گرگان هستند.

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار