دزفول - ایرنا - فرسودگی ساختمان و تجهیزات در کنار خرابی کولرهای برخی پایگاه های بهداشتی در شهر دزفول ارائه خدمات بهداشتی مطلوب به شهروندان را مشکل کرده است.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

فرسودگی پایگاه های بهداشتی دزفول خدمت رسانی رامشکل کرده است

خبرگزاری جمهوری اسلامی

چند شهروند دزفولی در تماس با دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی با گله مندی از وضعیت نابسامان برخی پایگاه های بهداشتی این شهر اظهار داشتند:به دلیل خرابی کولرهای گازی ، واکسیناسیون اطفال در یکی از پایگاه های بهداشتی این شهر در هوای آزاد و در هوای داغ انجام می شود.
یک شهروند که برای واکسیناسیون فرزندش به یکی از پایگاه های بهداشتی دزفول مراجعه کرده به خبرنگار ایرنا گفت: کارکنان این پایگاه به علت خرابی کولر و سیستم خنک کننده واکسیناسیون اطفال را در هوای آزاد و زیر سایه درختان انجام دادند.
وی که نسبت به وضعیت نابسامان برخی مراکز بهداشتی گله مند بود افزود: در این پایگاه بهداشتی تنها اتاق ویژه مادران باردار دارای کولر سالم و روشن بوده و مابقی کولرهای مرکز خراب و خاموش هستند.
محمد بصیری یکی دیگر از شهروندان دزفولی نیز به خبرنگار ایرنا گفت: پایگاه بهداشتی سیاف در مرکز شهر دزفول از امکانات سرمایشی بی بهره است.
وی افزود:ساختمان این پایگاه بهداشتی که موقوفه می باشد نیز بسیار فرسوده بوده و مشکلات بهداشتی زیادی دارد که از مسئولان درخواست می شود نسبت به رفع مشکلات چنین مراکزی اقدام کنند.
رئیس مرکز بهداشت دزفول نیز گفت:با توجه به گرمای هوا خرابی سیستم های سرمایشی مراکز بهداشتی امری اجتناب ناپذیر است ضمن اینکه روزانه نسبت به رفع مشکلات مراکز بهداشتی اقدام می شود ولی رسیدگی به این امور به طور معمول امری زمان بر است.
رضا پورآئین افزود:حدود 130 مرکز بهداشتی در شهرستان دزفول در نزدیک ترین نقطه شهر تا دورترین نقطه صعب العبور کوهستانی وجود دارد که نیازمند تعمیرات هستند و روزانه نسبت به رفع مشکلات آنها رسیدگی می شود .
وی گفت:ساختمان مرکز بهداشتی موردنظر قدیمی بوده و نیازمند تخریب و بازسازی است که بزودی عملیات تخریب و بازسازی آن انجام خواهد شدضمن اینکه چندین مرکز بهداشت دیگر نیز نیازمند تعمیر هستند که با جذب اعتبار نسبت به بازسازی آنها اقدام خواهد شد.
7278/6068
  1. تودی فا   
  2. اجتمایی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار