همایش تکریم و تجلیل از شبانان و گله داران استان چهارمحال و بختیاری با حضور بیش از 400 نفر از شبانان و گله داران سراسر استان با محوریت حمایت از فعالان عرصه اقتصاد مقاومتی ، با حضور مهمانان کشوری و استانی در شهرکرد برگزار می شود....
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

همایش تکریم و تجلیل از 400 چوپان و گله دار در مرکز استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

بسیج نیوز : ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری؛

15610507 کد خبر
23 تير تاریخ
 9035308 منبع
 بسیج نیوز خبرگزاری
img

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری از استان چهارمحال و بختیاری،همایش تکریم و تجلیل از شبانان و گله داران استان چهارمحال و بختیاری با حضور بیش از 400 نفر از شبانان و گله داران سراسر استان با محوریت حمایت از فعالان عرصه اقتصاد مقاومتی ، با حضور مهمانان کشوری و استانی در شهرکرد برگزار می شود.

اکبر رئیسی ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان گفت: شبانان در راستای کمک به اقتصاد مقاومتی و تولید ملی در روستا ها، مناطق عشایری و مرزها تلاش میکنند که در این رابطه شایسته تکریم و تجلیل می باشند.

وی افزود:همایش شبانان و گله داران برای اولین بار در راستای توجه و اهمیت به تلاشگران عرصه تولید و کشاورزی ، به همت بسیج عشایری استان برگزار می شود. وی ضمن اشاره به رشادت ها و نقش عشایر در دوران دفاع مقدس ،گفت:بر کسی پوشیده نیست که عشایر در اکثر یگان های رزمی در جبهه ها حضور یافتند و پشتیبانی های مالی و دامی از رزمندگان اسلام داشتند و خودشان نیز در جبهه ها شهدای گرانقدری را تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی کرده اند.

وی در ادامه افزود: هدف اصلی همایش فوق ،هویت و معنی بخشی به شغل چوپانی است تا اگر این قشر عزیز کاری انجام می دهند به آن افتخار کنند چرا که این شغلی بوده که انبیاء الهی و بسیاری از بزرگان داشتنه انداما متاسفانه در جامعه فعلی نگاه مثبتی به این شغل نمی شود.

وی عنوان کرد:در این زمینه ،بیش از 400 چوپان و گله دار در سطح استان شناسایی شدند که در این مراسم از تلاش های آنان با اهدای بسته های ویژه ای تقدیر می شود.

انتهای پیام/

  1. تودی فا   
  2. اقتصادی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار