مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: ۱۰ زمین چمن ورزشی مصنوعی به ارزش ۲.۵ میلیارد تومان با همکاری بخشداری‌ها و دهیاری‌ها در شهرستان فلاورجان احداث می‌شود.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

اصفهان| ۱۰ زمین چمن مصنوعی در فلاورجان احداث می‌شود

خبرگزاری تسنیم

15610519 کد خبر
23 تير تاریخ
 1775268 منبع

به گزارش خبرگزاری تسنیم از فلاورجان، محمد سلطان حسینی، صبح امروز در مراسم کلنگ زنی مجموعه خانه جوان در فلاورجان با بیان اینکه این مجموعه به عنوان خانه فرهنگ برای جوانان شهرستان احداث می‌شود، اظهار داشت: اعتبار این پروژه موجود است و در صورتی که پیمانکار در اجرای آن تسریع کند، ما پول را پرداخت می‌کنیم.

وی با بیان اینکه امیدوار هستیم که تا 2 یا 3 ماه آینده از این مجموعه، بهره برداری شود، افزود: علاوه بر فعالیت جوانان در این مکان، می‌توان برخی از هیئت ها را در این مجموعه از نظر مکانی، ساماندهی کنیم. 

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان عنوان کرد: با پیگیری نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان اجرایی، 10 زمین چمن ورزشی مصنوعی برای شهرستان فلاورجان در نظر گرفته شده است که زیرسازی این زمین‌ها توسط دهیاری‌ها و بخشداری‌ها و چمن توسط اداره ورزش و جوانان انجام می‌شود. 

وی با اشاره به ارزش 2 و نیم میلیارد تومان این 10 زمین چمن مصنوعی، بیان کرد: زمین چمن مصنوعی روستای "آغچه بدی" در حال تکمیل است و امیدار هستیم با همکاری دهیاری‌ها و بخشداری‌ها، سایر زمین‌های چمن مصنوعی تا پایان امسال تکمیل شود. 

سلطان حسینی با اشاره به پروژه سالن 2 هزار نفری فلاورجان گفت: اگر هزینه‌های اجرای فنداسیون این سالن توسط خیران شهرستان تأمین شود، وزارت ورزش و جوانان تعهد کرده است که این پروژه تا سال آینده به اتمام برسد.

وی با بیان اینکه با ساخت این سالن، مردم می‌توانند شاهد برنامه‌های فرهنگی ورزشی مختلفی در شهرستان فلاورجان باشند، گفت: در صورت تکمیل این پروژه تا پایان سال آینده، این مجموعه ورزشی بالغ بر 5 میلیارد تومان ارزش ریالی دارد. 

خانه جوان فلاورجان احداث می‌شود

خانه جوان فلاورجان با اعتبار 6 میلیارد ریال و با مساحت 550 متر مربع در کنار زمین چمن مجموعه ورزشی شهید بهشتی احداث می‌شود. 

این مجموعه، در 3 طبقه شامل سالن اجتماعات، سالن کنفرانس و دفاتر خانه‌های جوان و با اعتبار 6 میلیارد ریال و با مساحت 550 متر مربع در کنار زمین چمن مجموعه ورزشی شهید بهشتی احداث می‌شود.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در مراسم کلنگ زنی این مجموعه اظهار داشت: کارهای بزرگی توسط مدیرکل ورزش و جوانان در سطح استان اصفهان انجام شده است و با وجود اینکه فلاورجان، در لیست اولیه نبود، با پیگیری بنده و مدیرکل ورزش و جوانان،  خانه جوان فلاورجان در لیست قرار گرفت و امروز شاهد برگزاری مراسم کلنگ زنی آن هستیم. 

حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی با بیان اینکه قرار است این پروژه کمتر از 9 ماه، به بهره برداری برسد، افزود: امیدوار هستیم با فعالیت خوب، پیمانکار خانه جوان فلاورجان، زودتر به اتمام برسد؛ همچنین با حضور مدیر جدید ورزش و جوانان فلاورجان، ورزش در این شهرستان، پیشرفت‌های خوبی داشته و تعداد مدال‌های بین المللی، کشوری و استانی که توسط جوانان این شهرستان کسب شده است، قابل مقایسه با قبل نیست. 

نماینده ولی فقیه در شهرستان فلاورجان بیان کرد: لازم است با تلاش بیشتر و پیگیری مسئولان کمبودهای گذشته، جبران شود و سهم مردم فلاورجان در فضاهای ورزشی افزایش یابد. 

حجت الاسلام محمد قدوسی نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت ورزش در اسلام، گفت: اهمیت موضوع ورزش امروز بر همگان آشکار است و با گسترش فرهنگ ورزشی و جذب جوانان به آن، می‌توان بخشی از چالش‌های پیشروی جوانان را به خصوص در موضوع اعتیاد و سایر آسیب‌های اجتماعی جبران کرد.  

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار