مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام گفت: هیچ گونه صادرات برقی‌ در استان ایلام نداریم.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

هیچ گونه صادرات برقی‌ در استان ایلام نداریم

خبرگزاری تسنیم

15610522 کد خبر
23 تير تاریخ
 1775239 منبع

هادی شیرخانی در گفت‌و‌‌گو با خبرگزاری تسنیم در ایلاماظهار داشت: مصرف برق در استان ایلام در ساعات پیک از خطوط قرمز کاملا عبور کرده است و این موضوع موجب خاموشی‌های مقطعی می‌‌شود.

مدیر‌عامل شرکت توزیع برق استان ایلام با اشاره به اینکه در استان ایلام هیچ گونه صادرات برقی نداریم گفت: تمام ظرفیت‌های موجود را وارد شبکه کرده‌ایم، حتی از پتروشیمی و واحد‌های مشابه برق خریداری و وارد شبکه کرده‌ایم.

شیرخانی اعمال خاموشی‌ها را فراگیر دانست و تصریح کرد: در اعمال برنامه خاموشی‌ها هیچ ملاحظه‌ای برای شخص یا هیچ نهادی صورت نمی‌گیرد وقتی مجبور به خاموشی بیمارستان‌ها شدیم دیگر شخص درمیان نیست و با هیچ کس تعارف نداریم.

روشنایی روزانه برخی معابر بین شهری و جاده‌های برون شهری و تاثیر آن بر کاهش مصرف مورد مد نظر شیرخانی بود که در این رابطه بیان‌ کرد: روشنایی روزانه برخی معابر بین شهری و جاده‌های برون‌شهری در حیطه اختیارات  شرکت توزیع برق استان ایلام نیست و در محدوده درون‌شهری هم اگر روشنایی باشد همکاران در حال تعمیرات و اصلاح روشنایی‌ها هستند و یا به خاطر عملکرد ساعت نجومی نصب‌ شده در سیستم روشنایی معابر است که به خاطر تفاوت در طلوع و غروب خورشید که در کشور ما از شرق به غرب حدوداً یک ساعت است و ساعات اینها به گونه‌ای تنظیم شده که مرکز کشور را در نظر‌ گرفته طبیعتاً در هنگام آغاز روز با تأخیر‌ در خاموشی عمل‌ کرده و در زمان غروب با تعجیل تقریبا نیم ساعت عمل‌ می‌کند.

مدیر‌عامل شرکت توزیع برق استان ایلام در ارتباط با رعایت مصرف در ادارات استان گفت: یک گروه مستندساز به صورت روزانه با همراهی کارگروه نظارت، مصرف ادارات در ساعات غیراداری را چک می‌کند.

شیرخانی با اشاره به انتقاد برخی شهروندان در مورد سوختن وسایل خانگی بر اثر قطع ناگهانی برق گفت: با قطعی برق هیچ دستگاهی نمی‌سوزد، این یک مقوله علمی است، مشترکان در صورت نوسان و آسیب می‌توانند به 121 اطلاع و پس از بررسی، راهکارهای قانونی اعمال می‌‌شود و کلیه وسایل برقی مشترکان بیمه هستند و این مهم در قبوض مشترکان، عنوان "شما بیمه هستید" قید شده است.

شیرخانی به راه‌های ارتباطی شهروندان ایلامی با شرکت توزیع برق استان ایلام اشاره و بیان کرد: تنها راه ارتباطی با مجموعه برق تلفن 121 است که دارای سه سیستم است که هر کدام 30 خط تلفن به آن وصل است.

وی در پاسخ به گله‌مندی شهروندان در ارتباط با عدم برقراری ارتباط با شماره 121 گفت: اگر تنها 10 درصد مشترکان به صورت هم زمان تماس بگیرند، قریب به 20 هزار تماس می‌شود که با در نظر گرفتن این مقدار از تماس‌های بهمنی طبیعتاً بیش از 90 درصد آنها امکان وصل شدن به اپراتور را ندارد، پس در زمان خاموشی‌ها از مردم خوب استان خواهشمندیم از تماس‌های بهمنی با سامانه خودداری فرموده تا دچار اختلال نشود.

  1. تودی فا   
  2. اجتمایی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار