حسن آلبویه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا افزود: جمعاً 153 لیتر بر ثانیه آب توسط واحدهای صنعتی و تولیدی فعال در شهرک‌های صنعتی استان از چاه‌ها برداشت می‌شود که از این مقدار، 111 لیتر معادل 73 درصد در فرآیند تولید مورد استفاده قرار می‌گیرد. وی ادامه داد: سالانه بالغ بر 5 میلیون و 685 هزار و 375 متر مکعب آب توسط واحد های صنعتی و تولیدی فعال از چاه‌های شهرک‌های صنعتی استان سمنان برداشت می‌شود. مدیرعامل شرکت شهر...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

برداشت سالانه 5 میلیون مترمکعب آب از چاه‌های شهرک‌های صنعتی استان سمنان

خبرگزاری دانشجویان ایران

حسن آلبویه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا افزود: جمعاً 153 لیتر بر ثانیه آب توسط واحدهای صنعتی و تولیدی فعال در شهرک‌های صنعتی استان از چاه‌ها برداشت می‌شود که از این مقدار، 111 لیتر معادل 73 درصد در فرآیند تولید مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: سالانه بالغ بر 5 میلیون و 685 هزار و 375 متر مکعب آب توسط واحد های صنعتی و تولیدی فعال از چاه‌های شهرک‌های صنعتی استان سمنان برداشت می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان با اشاره به مراکز تصفیه‌خانه فاضلاب در شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: جمعاً 585 هزار و 737 متر مکعب فاضلاب و پساب صنعتی وارد تصفیه‌خانه‌های فاضلاب شهرک‌های صنعتی استان سمنان می‌شود.

آلبویه با بیان اینکه ظرفیت اسمی این تصفیه‌خانه‌ها نزدیک به یک میلیون و 696 هزار متر مکعب در سال است اضافه کرد: چیزی حدود 34.54 درصد از ظرفیت این تصفیه‌خانه‌های فاضلاب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: بالغ بر 13.78 درصد از فاضلاب و پساب شهرک‌های صنعتی استان سمنان بازچرخانی می‌شود و به چرخه تولید و صنعت بر می‌گردد، در شهرک صنعتی سمنان به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی استان، چیزی حدود 15.29 درصد از فاضلاب و پساب شهرک‌های صنعتی استان سمنان بازچرخانی می‌شود و به چرخه تولید و صنعت بر می‌گردد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان ادامه داد: در شهرک صنعتی سمنان نیز سالانه 389 هزار و 319 مترمکعب آب وارد سیستم تصفیه‌خانه فاضلاب این شهرک می‌شود که این تصفیه‌خانه دارای ظرفیت اسمی به میزان 876 متر مکعب در سال است و در حال حاضر 44.44 درصد از این ظرفیت مورد استفاده قرار می‌گیرد.
انتهای پیام

  1. تودی فا   
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار