تهران- ایرنا- «بخش نواحی» دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان با معرفی برگزیدگان در تالار وحدت به کار خود پایان داد.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

برگزیدگان بخش نواحی جشنواره ملی موسیقی جوان معرفی شدند

خبرگزاری جمهوری اسلامی

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرنا، مراسم اختتامیه‌ دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، شامگاه جمعه با حضور سید محمدمجتبی حسینی معاون اموری هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی ترابی مدیرکل دفتر موسیقی، محمدرضا درویشی، حسین علیزاده، علی اکبر شکارچی، داریوش پیرنیاکان، حمیدرضا اردلان، آلما جوقی، محمد خوشرو، علیرضا سلیمانی، علی ثابت نیا مدیرعامل انجمن موسیقی ایران و هیات دواران در بخش های مختلف و دبیر جشنواره برگزار شد.
دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان بر اساس جدول اعلام شده از 22 مرداد تا 1 شهریور در فرهنگسرای نیاوران در بخش موسیقی نواحی برگزار شد و در ادامه جشنواره، بخش های کلاسیک و موسیقی دستگاهی برگزار می شود.

**برگزیدگان موسیقی آذری:
هیات داوران بخش موسیقی آذری، ضمن تقدیر از پانیذ ستاری نوازنده قانون آذری از تبریز و افرا اصلان حسینی نوازنده دایره آذری از تبریز، برگزیدگان این بخش را اعلام کرد:
- برگزیدگان تکنوازی تار آذری
- گروه سنی الف:
رتبه سوم به طور مشترک: سینا شجری از تبریز و زهرا میرزایی از زنجان
رتبه دوم: آراز قاسمی از تبریز
رتبه اول: آراز وجودی از تبریز
- گروه سنی ب:
رتبه سوم: مهران بهروزی از تبریز
رتبه دوم: فرزین رازقی از تبریز
رتبه اول: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداد.
گروه سنی ج:
رتبه سوم: سئویل اقدسی از تبریز
رتبه دوم: اِلمان اطهری از تبریز
رتبه اول: ناصر مددی از تبریز
- برگزیدگان تکنوازی کمانچه آذری
- گروه سنی الف:
رتبه سوم: پارمیس ستاری از تبریز
رتبه دوم : آرین ضمیری از تبریز
رتبه اول: رضا محمدی از تبریز
- گروه سنی ب
رتبه سوم: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص نداد.
رتبه دوم: آرمین زینال زاده از تبریز
رتبه اول: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداد.
گروه سنی ج:
رتبه سوم: روزبه مقدم نژاد از تبریز
رتبه دوم: آیلار جهانگیری از تبریز
رتبه اول: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداد.
- برگزیدگان تکنوازی قوپوز
- گروه سنی الف:
رتبه سوم: اسماء میکائیلی از مشکین شهر
رتبه دوم: ابراهیم راثی از تبریز
رتبه اول: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداد.
- گروه سنی ب:
رتبه سوم و دوم: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و سوم تشخیص نداد.
رتبه اول: محمدرضا حمیدی از تهران
- برگزیدگان تکنوازی گارمون
- گروه سنی الف:
رتبه سوم: محمدرضا محمدوند از تبریز
رتبه دوم و اول: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول و دوم تشخیص نداد.
گروه سنی ج:
رتبه سوم و دوم: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و سوم تشخیص نداد.
رتبه اول: سینا حسن زاده از تبریز
- برگزیدگان تکنوازی دوتار شرق و جنوب خراسان
- گروه سنی الف:
رتبه سوم: کیان واحدی از تربت جام
رتبه دوم: کوثر حیاتی از تربت جام
رتبه اول: مهدیس ابراهیمیان از تربت جام
- گروه سنی ب:
رتبه سوم: اله‌داد بهرامی از تایباد
رتبه دوم: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم تشخیص نداد.
رتبه اول به طور مشترک: مصطفی تیموری از تربت جام و ایمان تخم کار از تربت جام
گروه سنی ج:
رتبه سوم به طور مشترک: محمد سلیمانی از تربت جام و علی شیری از تایباد
رتبه دوم: سلمان سلیمانی از تایباد
رتبه اول: همایون حامدی از تربت جام
- برگزیدگان آواز شرق و جنوب خراسان:
- گروه سنی الف (1):
رتبه سوم: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص نداد.
رتبه دوم: محمد امین امینی از تربت جام
رتبه اول: مبین دُرپور از تربت جام
- گروه سنی الف (2):
رتبه سوم: کیان واحدی از تربت جام
رتبه دوم: عبدالرحمن باطوری از تربت جام
رتبه اول: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداد.
گروه سنی ج:
رتبه سوم: محسن کریمی از تربت جام
رتبه دوم: امین برنا از تربت جام
رتبه اول: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداد.
- برگزیدگان تکنوازی دف
- گروه سنی الف:
رتبه سوم: علی کاربین از مشهد
رتبه دوم : پرنیان سلیمانی از اصفهان
رتبه اول: محمد مرادی از سنندج
- گروه سنی ب:
رتبه سوم: محمد مهدی قاسمی از شیراز
رتبه دوم: امیرمحمد نیک منش از شاهین شهر
رتبه اول: سعید فرزانگان از سنندج
گروه سنی ج:
رتبه سوم: نرگس ربانی نیا از لنجان
رتبه دوم: حامد سهرابی از کرمانشاه
رتبه اول: فرید زندی از سنندج
- برگزیدگان بخش موسیقی کردی:
هیات داوران بخش موسیقی کردی ضمن تقدیر از نیما شفیعی نوازنده ساز سرنای کردی، آلان فاروقی نوازنده دهل کردی، پارسا احمدزاده نوازنده ضرب کردی و امید دباغی نوازنده ضرب کردی برگزیدگان این بخش را اعلام کرد:
رتبه دوم به طور مشترک: سولماز تکه از گنبد کاووس و حامد پدری از گنبد کاووس
رتبه اول: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداد.
- برگزیدگان تکنوازی کمانچه ترکمن:
گروه سنی ب:
هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم و اول تشخیص نداد.
رتبه دوم: دوران عطا از گنبد کاووس
گروه سنی ج:
رتبه سوم: گل محمد کم از بندر ترکمن
رتبه دوم: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و اول تشخیص نداد.
- برگزیدگان تکنوازی کمانچه لرستان
- گروه سنی الف:
رتبه سوم به طور مشترک: محمدرضا بارانی از خرم آباد و پویا یگانه از خرم آباد
رتبه دوم: عرفان مریدی از شهریار
رتبه اول: محمد امینی راد از نهاوند
- گروه سنی ب:
رتبه سوم: سعید پانسته از خرم آباد
رتبه دوم: سبحان امرائی از کوهدشت
رتبه اول: حسن سالاروند از دورود
گروه سنی ج:
رتبه سوم: مهرداد عزیزی از خرم آباد
رتبه دوم: سجاد لیریائی از دورود
رتبه اول: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداد.
- برگزیدگان تکنوازی سرنای لرستان
- گروه سنی الف:
رتبه سوم به طور مشترک: اهورا دلفانی از خرم آباد و محمد رشیدزاده از خرم آباد
رتبه دوم: عرفان مریدی از شهریار
رتبه اول: امیرحسین بسطامی از خرم آباد
- گروه سنی ب:
رتبه سوم: علی الواری از اندیمشک
هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و اول تشخیص نداد.
- برگزیدگان تکنوازی تنبک لرستان
- گروه سنی الف (1):
رتبه سوم: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم و اول تشخیص نداد.
رتبه دوم: پارسا باجلاوند از کرج
- گروه سنی الف (2):
رتبه سوم: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم و اول تشخیص نداد.
رتبه دوم : علی باجلاوند از دورود
- برگزیده آواز لرستان
گروه سنی ج:
رتبه سوم: سعید رحیمی پور از خرم آباد
هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و اول تشخیص نداد
هیات داوران بخش تکنوازی تنبور، ضمن تقدیر از رها افضلی از دالاهو، برگزیدگان این بخش را اعلام کرد:
- برگزیدگان تکنوازی تنبور
- گروه سنی الف:
رتبه سوم: سید فرهاد فرهادی از دالاهو
رتبه دوم به طور مشترک: وِریا کریمی از دالاهو و تارا افضلی از دالاهو
رتبه اول به طور مشترک: پویا عباسی از کرمانشاه و حافظ کریمی از دالاهو
- گروه سنی ب:
رتبه سوم: مهدی مریدی از ساوه
رتبه دوم: سهیل رستمی از کرمانشاه
رتبه اول: امین ملک زاده از هشتگرد
گروه سنی ج:
رتبه سوم به طور مشترک: حامد ناجی از کرمانشاه و داود نجف زاده از کرمانشاه
رتبه دوم: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم تشخیص نداد.
رتبه اول: علی اکبر مرادی مشکین از همدان
- برگزیدگان بخش آواز و تنبور
- گروه سنی الف:
رتبه سوم: ایلیا احمدیان فر از کرمانشاه
رتبه دوم: علی احمدیان فر از کرمانشاه
هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداد.
- گروه سنی ب:
رتبه سوم: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص نداد.
رتبه دوم به طور مشترک: سعید کرمی راد از کرمانشاه و علی کمالی از دالاهو
رتبه اول به طور مشترک: بُرزو امیریان از سر پل ذهاب و پدرام ظاهری نیا از قصر شیرین
گروه سنی ج:
رتبه سوم: سید ساسان خاموشی از دالاهو
رتبه دوم: سیروان شیروئی از دالاهو
رتبه اول: سجاد علائی فر از دالاهو
- برگزیدگان بخش موسیقی مازندران:
هیات داوران ضمن تقدیر از سید امیررضا محمدی نوازنده دوتار از جویبار و آرش احمدزاده نوازنده لَله وا از قائم شهر، برگزیدگان این بخش را اعلام می کند:
- برگزیدگان تکنوازی دوتار مازندران:
- گروه سنی الف:
رتبه سوم: محمدحسین ابراهیمی از ساری
رتبه دوم: محمدحسین طیبی از ساری
رتبه اول: سید محمدرضا محمدی از قائم شهر
- گروه سنی ب:
رتبه سوم: امیرعلی جهان بخشی از سواد کوه
رتبه دوم: علیرضا پورحاجی از ساری
رتبه اول: مجید بِتیار از ساری
گروه سنی ج:
رتبه سوم: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص نداد.
رتبه دوم: فرهاد محمدی از سواد کوه
رتبه اول: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداد.
- برگزیدگان تکنوازی کمانچه مازندران:
- گروه سنی الف:
رتبه سوم: نیایش طالبی از ساری
رتبه دوم : حسام بِتیار از ساری
رتبه اول: سید محمدرضا محمدی از قائم شهر
- گروه سنی ب:
رتبه سوم: صالح جعفری از بابلسر
رتبه دوم: کمیل مسلمی از ساری
رتبه اول: علی فتحی از جویبار
گروه سنی ج:
رتبه سوم: شهرام هادیان از ساری
رتبه دوم: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم تشخیص نداد.
رتبه اول به طور مشترک: رضا ابراهیمی از تهران و فرشید اسکندری از سوادکوه
- برگزیدگان تکنوازی غِرنه
- گروه سنی الف:
هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم و دوم تشخیص نداد.
رتبه اول: حسین جهانی نسب از ساری
- گروه سنی ب:
هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم و اول تشخیص نداد.
رتبه دوم: امیرمحمد خطیبی از نکا
گروه سنی ج:
هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم و دوم تشخیص نداد.
رتبه دوم: میلاد امینی از آمل
- برگزیدگان بخش آواز مازندران:
- گروه سنی الف:
رتبه سوم: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص نداد.
رتبه دوم: مهدی کارگر از ساری
رتبه اول به طور مشترک: آرمان فلاح پور از ساری و سید یونس قریشی از ساری
- گروه سنی ب:
رتبه سوم: امیرحسین جعفری از آمل
هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و اول تشخیص نداد.
- برگزیدگان تکنوازی لَله وا
- گروه سنی الف:
رتبه سوم: رضا کاظمی از سوادکوه
رتبه دوم: حسین جهانی نسب از ساری
رتبه اول: محراب قیاسی از آمل
- گروه سنی ب:
رتبه سوم: رضا فیضی از آمل
رتبه دوم: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم تشخیص نداد.
رتبه اول: زمان عابدی از سوادکوه
گروه سنی ج:
رتبه سوم: جواد محسن تبار از سوادکوه
رتبه دوم: میلاد امینی از آمل
رتبه اول: حمیدرضا قیاسی از آمل
- برگزیدگان تکنوازی سُرنای مازندران
- گروه سنی ب:
رتبه سوم: محمدرضا کاظمی از ساری
رتبه دوم: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و اول تشخیص نداد.
گروه سنی ج:
رتبه سوم: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم و اول تشخیص نداد.
رتبه دوم: محمد الیاسی از ساری
رتبه اول: هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداد.
- برگزیدگان تکنوازی دِسَرکوتِن
- گروه سنی الف:
رتبه سوم: هستی حسن نژاد از ساری
رتبه دوم به طور مشترک: امیررضا طیبی از ساری و کوثر مصطفی پور از ساری
رتبه اول: محمدحسین طیبی از ساری
- گروه سنی ب:
رتبه سوم: توحید حیدری از آمل
رتبه دوم: مجید بِتیار از ساری
رتبه اول: محمدرضا کاظمی از ساری
- گروه سنی ج:
هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم و دوم تشخیص نداد.
رتبه اول: سجاد پاریاو فلاح از ساری
- برگزیدگان تکنوازی دوتار شمال خراسان
- گروه سنی الف (1):
رتبه سوم: رضا محرابی از شهریار
رتبه دوم: بهاره شریفی از مشهد
رتبه اول: امیرحسین حسین زاده از تهران
- گروه سنی الف (2):
هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص نداد.
رتبه دوم: فرهاد اسلامی از شیروان
رتبه اول: مصطفی اسلامی از شهریار
- گروه سنی ب:
رتبه سوم: بامداد غفاری از قوچان
رتبه دوم: صادق غلام رضا زاده از شیروان
رتبه اول: فرشاد علی نژاد از قوچان
- گروه سنی ج:
رتبه سوم: سجاد حسین پور از مشهد
رتبه دوم: شهاب رضا زاده از شیروان
رتبه اول: محمد رحمانی از مشهد
- برگزیدگان بخش آواز شمال خراسان
- گروه سنی الف:
رتبه سوم: سید پدرام خلیق از قوچان
رتبه دوم: علی انصاری از درگز
رتبه اول: جلیل خانی از قوچان
- گروه سنی ب:
رتبه سوم: سعید هوشمند از شیروان
هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و اول تشخیص نداد.
- گروه سنی ج:
هیات داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم و اول تشخیص نداد.
رتبه دوم: مظاهر حدادیان از فاروج
- هیات داوران بخش تکنوازی نی انبان از مهدی حیدری منفرد از بوشهر تقدیر کرد.
فراهنگ**9012**1055
  1. تودی فا   
  2. فرهنگی و هنری
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار