دبیر جشنواره «هدف» گفت: خوشبختانه با برگزاری این جشنواره هر سال جوانان مستعد در حوزه‌های گوناگون تصویری را شناسایی می‌کنیم که در برنامه‌های مختلف از آنها استفاده می‌شود.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

شناسایی نوجوانان مستعد سراسر کشور در جشنواره «هدف»

خبرگزاری فارس : در گفـ‌وگو با فارس عنوان شد

15796235 کد خبر
03 شهريور تاریخ

«اشکان حاجی عبدالهی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: دومین دوره جشنواره هدف از خردادماه امسال آغاز و امروز -شنبه ۳ شهریورماه- به کار خود پایان می‌دهد.
وی عنوان کرد: خوشبختانه اولین دوره جشنواره سال گذشته با استقبال بسیار زیادی روبه رو شد و با توجه به درخواست‌هایی که امسال از دبیرخانه شد، دوره دوم جشنواره نیز برگزار شد. 
دبیر جشنواره هدف مطرح کرد: این جشنواره کاملا رایگان است و تمام نوجوانان و جوانان می‌توانستند در آن شرکت کنند. امسال هم دومین دوره جشنواره در 5 بخش بازیگری، اجرا، عکاسی، استندآپ و شعر و داستان برگزار شد.
حاجی عبدالهی درباره کیفیت آثار دریافتی نیز اظهارداشت: آثار بسیار با کیفیتی به دبیرخانه رسیده که بیانگر توانمندی نوجوانان و جوانان کشورمان است و شاید بتوان مطرح کرد که بهترین بخش از لحاظ کیفی، بخش اجرا بود.
دبیر جشنواره هدف ادامه داد: حدود نیمی از آثار از استان تهران است و نیمی دیگر از سراسر کشور و بعضا نقاط محروم هستند و هدف ما این است که انشاالله بستر مناسبی فراهم شود که نقاط دورتر نسبت به پایتخت، سهم بیشتری در آثار داشته باشند.
وی ادامه داد: امسال برای برگزیدگان هیات انتخاب در بخش بازیگری، اجرا و استندآپ کارنامه صادر می‌شود که بسیار برای شرکت کنندگان راهگشاست. همچنین نقطه قوت این جشنواره داوران متخصص و مشهور آن هستند که حضور آنان در این جشنواره برای ما افتخار است.
آیین اختتامیه این جشنواره با حضور مسئولین، هنرمندان، نوجوانان و جوانانی از سراسر کشور امروز در تهران برگزار می شود.
جشنواره هدف امسال با مشارکت شبکه امید،شبکه هدهد،گروه کودک و نوجوان شبکه دو،ماهنامه سروش نوجوان از جمله مشارکت کنندگان این دوره جشنواره هدف هستند.

انتهای پیام/ 

  1. تودی فا   
  2. فرهنگی و هنری
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار