به گزارش ایسنا و به نقل از گیزمگ، حتما تجربه کرده‌اید که گاهی مجبور بودید به موسیقی دلخواه دوستتان گوش دهید، فقط به این دلیل که وی با گوشی هوشمند خود به اسپیکر متصل شده است و او حتما باید اتصال خود را قطع کند تا شما وصل شوید. اکنون اگر دستگاه پخش بلوتوثی "کیزن" به تولید برسد، شما و چهار نفر دیگر به طور همزمان قادر خواهید بود آهنگ‌های خود را در یک صف پخش قرار دهید تا به نوبت پخش شوند. این شرکت که در ب...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

اسپیکری که همزمان به 5 گوشی وصل می‌شود+تصاویر

خبرگزاری دانشجویان ایران

به گزارش ایسنا و به نقل از گیزمگ، حتما تجربه کرده‌اید که گاهی مجبور بودید به موسیقی دلخواه دوستتان گوش دهید، فقط به این دلیل که وی با گوشی هوشمند خود به اسپیکر متصل شده است و او حتما باید اتصال خود را قطع کند تا شما وصل شوید.

اکنون اگر دستگاه پخش بلوتوثی "کیزن" به تولید برسد، شما و چهار نفر دیگر به طور همزمان قادر خواهید بود آهنگ‌های خود را در یک صف پخش قرار دهید تا به نوبت پخش شوند.

این شرکت که در بوستون آمریکا واقع است، یک اسپیکر طراحی کرده است که می‌تواند از طریق بلوتوث همزمان به حداکثر پنج گوشی هوشمند یا سایر دستگاه‌های همراه متصل شود.

اگر چه این دستگاه‌ها باید در ابتدا به بلندگو متصل شوند، اما نیازی نیست همه آنها از یک برنامه واحد برای پخش موسیقی استفاده کنند و هر کدام می‌توانند از برنامه‌های مختلف مانند Spotify یا Apple Music استفاده کنند.

img

"کیزن" بر اساس ترتیب اتصالدستگاه‌ها به خود، آهنگ‌ها را در صف پخش قرار می‌دهد و در صورتی که اتصال هر یک از آنها قطع شود، "کیزن" دچار اختلال نمی‌شود و پخش موسیقی دستگاه‌های متصل را ادامه می‌دهد.

علاوه بر این، اگر کاربران آهنگی که در حال پخش است را دوست نداشته باشند، می‌توانند به صورت بی‌سیم آن را از طریق موبایل خود "وتو" کنند، به این معنی که پخش آن را متوقف و از فهرست پخش حذف می‌کنند.

هنگامی که وتو به اندازه کافی رای بیاورد، بلندگو پخش بقیه آهنگ را رها می‌کند و آهنگ بعدی را پخش می‌کند.

img

این اسپیکر 1.5 کیلوگرمی دارای ریزپردازنده Raspberry Pi، یک پوشش داخلی و پوشش محافظ فولاد ضدزنگ در گوشه‌ها و یک باتری لیتیوم-یون 6000 میلی‌آمپرساعت است که ادعا شده است که با هر بار شارژ می‌توان 16 ساعت از آن استفاده کرد.

"کیزن" هم اکنون با مبلغ 140 دلار قابل پیش‌سفارش است و هنگامی که به تولید برسد، قیمت خرده‌فروشی آن 200 دلار برنامه‌ریزی شده است.

انتهای پیام

  1. تودی فا   
  2. علم و فناوری
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار