مدعی قربانی تجاوز جنسی تهیه کننده هالیوود خود به آزار جنسی متهم شد.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

بازیگر زن قربانی تجاوز، خود به آزار جنسی متهم شد +عکس

جام نیوز

15798501 کد خبر
03 شهريور تاریخ
 911306 منبع
 جام نیوز خبرگزاری

به گزارش جام نیوز به نقل از یورونیوز، آسیا ارجنتو، هنرپیشه زن ایتالیایی که خود را از قربانیان تجاوز جنسی هاروی واینستین، تهیه کننده سینمای هالیوود معرفی کرده بود خود به اتهام آزار جنسی مجبور به پرداخت مبلغی به عنوان وجه المصالحه شد.

 

روزنامه نیویورک تایمز روز یکشنبه در گزارشی با اشاره به این موضوع یادآور شد که خانم ارجنتو، یکی از چهره های معروف کمپین مبارزه با آزار جنسی زنان در سینما موسوم به #MeToo به دلیل آزار جنسی جیمی بِنِت، بازیگر و خواننده راک آمریکایی مبلغ ۳۸۰ هزار یورو به حساب وی واریز کرده است.

 

 

img

 

 

در این گزارش آمده است که آسیا ارجنتو سال ۲۰۱۳ هنگامی که جیمی بِنِت تنها هفده سال داشته در اتاق هتلی در کالیفرنیا وی را مورد آزار جنسی قرار داده است.

 

وکلای آقای بِنِت مدعی شده اند که دیدار موکلش با آسیا ارجنتو در این هتل با آزار جنسی همراه بوده و سبب شده تا سلامت روحی و وضعیت درآمدی بازیگر جوان آمریکایی با تهدید روبرو شود.

 

 

img

 

 

به نوشته نیویورک تایمز جیمی بِنِت پیش از این اعلام کرده بود به دلیل «سرخوردگی احساسی و زیان های مادی ناشی از این آزار جنسی» قصد دارد آسیا ارجنتو را تحت پیگیرد قضایی قرار دهد. او با تهدید به شکایت از هنرپیشه ایتالیایی از او درخواست ۳.۵ میلیون دلار غرامت کرده بود.

 

خانم ارجنتو در زمان انجام این ملاقات ۳۷ ساله بود در حالی که جیمی بِنِت تنها هفده سال داشت. هنرپیشه ایتالیایی اکنون ۴۲ ساله است و جیمی بِنِت در حال حاضر بیست و دو سال دارد.

 

خانم ارجنتو یکی از نخستین افرادی بود که به صورت علنی هاروی واینستین، تهیه کننده سرشناس سینمای آمریکا را به تجاوز جنسی متهم کرد.

 

نشریه نیویورک تایمز آمریکا در ۵ اکتبر امسال گزارشی را منتشر کرد که نشان می داد هاروی وینستین، یکی از مشهورترین تهیه‌کنندگان هالیوود و با نفوذترین چهره‌های صنعت سینما در آمریکا به مدت سی سال به آزار جنسی زنان پرداخته است.

 

با انتشار این گزارش‌ها به‌سرعت صدای هنرمندان زن از نقاط مختلف آمریکا و اروپا شنیده شد که از تجربیات تلخ خود در موضوع رسوایی اخلاقی آقای واینستین سخن می گفتند.

 

شمار زنانی که شکایات خود را به ثبت رسانده‌اند و یا در این زمینه با رسانه‌ها به گفتگو پرداخته اند به ۸۲ نفر رسیده است و نام افراد مشهوری همچون آنجلینا جولی، گوئنیت پالترو، لایست آنتونی، آسیا آرجنتو، روزانا آرکت، جسیکا بارت و کیست بکینسل در این فهرست دیده می‌شود.

 

شماری از قربانیان نیز ترجیح داده اند که نامشان همچنان محفوظ مانده و رسانه‌ای نشود.

 

 

img

 

115

 

  1. تودی فا   
  2. فرهنگی و هنری
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار