اصفهان - ایرنا - گروهی از صداپیشگان سینما و تلویزیون، فیلم های کوتاه و بلند بخش های رقابتی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان را دوبله (برگردان) می کنند.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

آثار جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان دوبله می شود

خبرگزاری جمهوری اسلامی

ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان روز شنبه اعلام کرد: 20 فیلم بخش مسابقه سینمای ایران و 30 فیلم کوتاه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، در ایام برگزاری این رویداد بطور همزمان دوبله می شوند.
این صداپیشگان در قالب چهار گروه چهار نفره از تهران و اصفهان به دوبله همزمان آثار بخش های رقابتی این جشنواره می پردازند.
گروه اول به سرپرستی 'پرویز ربیعی' متشکل از 'مریم رادپور' و 'نسیم رضاخانی'، گروه دوم به سرپرستی 'افشین زی نوری' متشکل از 'فریبا رمضان پور' و 'شیلا آژیر'، گروه سوم متشکل از 'رضا آفتابی' متشکل از 'مهوش افشاری' و 'نازنین یاری'، آثار جشنواره را صداپیشگی می کنند.
همچنین گروه چهارم از میان صداپیشگان اصفهان به سرپرستی 'علی اعتمادی' متشکل از 'نسیم سلیمی نبی' و 'نگار معین' دوبله برخی از فیلم های کوتاه حاضر در جشنواره را برعهده دارند که این بخش زیرنظر 'ابوالقاسم صفریزدی' انجام می شود.
به گزارش ایرنا، سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد از هشتم تا چهاردهم شهریور 97 در شهر اصفهان برگزار می شود.
قرار است هشت فیلم پویانمایی از هشت کشور در بخش بین الملل سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با یکدیگر رقابت کنند.
پردیس‌های سینمایی چهارباغ، ساحل و 'سیتی سنتر' اصفهان، به نمایش فیلم های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اختصاص داده شده است.
در این جشنواره قرار است مقام هایی از سازمان بین المللی یونیسف(صندوق کودکان سازمان ملل متحد) و رایزن های فرهنگی کشورهای مختلف نیز حضور داشته باشند.
/6027/6994
  1. تودی فا   
  2. فرهنگی و هنری
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار