شهردار منطقه 13 تهران از ساماندهی بزرگراه شهید یاسینی خبر داد و گفت: خدمات ویژه‌ای در زمینه خدمات شهری، ساماندهی، زیباسازی، فضای سبزو مسیل ها و قنوات در این محور ارائه می‌شود.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

ساماندهی بزرگراه شهید یاسینی در محدوده منطقه 13 تهران

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی : شهردار منطقه 13 تهران اعلام کرد؛

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، مرتضی رحمان‌زاده، با بیان اینکه اتوبان شهید یاسینی یکی از اتوبان‌های ورودی شرق تهران است که در محدوده شهرداری ناحیه 4 این منطقه واقع شده است، گفت: طرح ساماندهی بزرگراه شهید یاسینی در زمینه‌های خدمات شهری، ساماندهی، زیباسازی، فضای سبز و مسیل‌ها و قنوات در حال اجراست؛ تا با توجه به تردد شهروندان و مسافران در این محدوده، فضای ورودی منطقه بهبود بخشیده شود.

شهردار منطقه 13 تهران با اشاره به اقدامات صورت گرفته درزمینهٔ خدمات شهری در اتوبان شهید یاسینی گفت: لایروبی و آبگردانی اتوبان شهید یاسینی، شستشوی جداول و گاردریل‌ها، نظافت زمین‌های بایر و انهار روباز و المان‌های ترافیکی، شستشوی المان‌های شهری در این محور در حال انجام است.

به گفته وی، با صدور اخطار و ابلاغ توسط مأمورین یگان حفاظت با متخلفان سد معبر برخورد و عوامل معبربان در محدوده این اتوبان، جهت جمع‌آوری و جلوگیری از سد معبر مستقر هستند.

رحمان‌زاده همچنین از صدور اخطاریه برای تعطیلی اصناف مزاحم خبر داد و افزود: با صدور اخطاریه، چندین واحد صنفی پلمب شد.

وی زنده‌گیری سگ‌های ولگرد در اتوبان شهید یاسینی و رنگ‌آمیزی کیوسک‌های مطبوعاتی در حوزه ساماندهی، رنگ‌آمیزی پایه پرچم و المان‌های واقع در اتوبان شهید یاسینی، پاک‌سازی و امحای پوستر درزمینهٔ زیباسازی را ازجمله اقدامات انجام‌شده برشمرد و افزود: چندین فرش گل و انواع شب‌بو در اتوبان شهید یاسینی کاشته و واکاری شد.

رحمان زاده، ورودی شهرها را ازجمله مهم‌ترین فضاهای با هویت شهری عنوان کرد و افزود: امروزه با توجه به گسترش شهر و شهرنشینی، ورودی اکثر شهرهای جدید بدون طراحی ویژه و مشخصی پیش‌بینی‌شده است و از سوی دیگر ورودی قدیم شهرها نیز به‌مرورزمان تخریب‌شده‌اند؛ لذا توجه به مؤلفه‌های کیفی که از ورودی شهرها انتظار می‌رود، باعث شد تا شهرداری منطقه، فضای این بخش از محدوده را با اقداماتی ویژه بهبود ببخشد.

انتهای پیام/4009/

  1. تودی فا   
  2. اجتمایی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار