به گزارش ایسنا، اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته دوم لالیگا به مصاف رایووایکانو رفت و توانست مهمانش را در واندا متروپولیتانو با یک گل شکست دهد. پیش از آغاز بازی سه بازیکن فرانسوی اتلتیکو جام جهانی را در ورزشگاه خانگی تیم‌شان به نمایش گذاشتند. آنتوان گریزمان، لوکاس هرناندز و لمار با پیروزی چهار بر دو فرانسه برابر کرواسی قهرمان جهان شدند. اتلتیکو در نیمه نخست نتوانست خطرساز ظاهر شود و با این که از دقیقه ی...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

نخستین پیروزی اتلتیکو مادرید در لالیگا

خبرگزاری دانشجویان ایران

به گزارش ایسنا، اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته دوم لالیگا به مصاف رایووایکانو رفت و توانست مهمانش را در واندا متروپولیتانو با یک گل شکست دهد.

پیش از آغاز بازی سه بازیکن فرانسوی اتلتیکو جام جهانی را در ورزشگاه خانگی تیم‌شان به نمایش گذاشتند. آنتوان گریزمان، لوکاس هرناندز و لمار با پیروزی چهار بر دو فرانسه برابر کرواسی قهرمان جهان شدند.

اتلتیکو در نیمه نخست نتوانست خطرساز ظاهر شود و با این که از دقیقه یک به دنبال گلزنی بود تنها شوت لمار دروازه مهمان را تهدید کرد. در مقابل رایووایکانو نیز به گل دست نیافت و بیش از همه به فکر بسته نگه داشتن دروازه خود بود. در این نیمه توماس به جای خوان فران آسیب دیده وارد زمین شد.

قرمز و سفیدپوشان در نیمه دوم فشار خود را بیشتر کردند و در ۱۵ دقیقه نخست کاملا بازی را در اختیار داشتند با این حال به گل نرسیدند. رایووایکانو نیز توانست دوباره به سمت دروازه حریف حمله کند. در این شرایط یک ضربه کرنر به میزبان رسید، توپ ارسالی به ساویچ رسید و او با ضربه به توپ آن را به گریزمان رساند. مهاجم فرانسوی توانست در دقیقه ۶۳ گل نخست تیمش را به ثمر برساند. این اولین گل گریزمان در فصل تازه لالیگا بود.

در ادامه کوکه به جای آنخل کورئا وارد زمین شد. رایو به دنبال جبران نتیجه بود و در دقایق پایانی چند فرصت خوب را از دست داد. البته درخشش یان اوبلاک در ناکامی مهمان بی‌تاثیر نبود. دروازه بان اتلتیکو مانند همیشه درخشید و اجازه گلزنی به بازیکنان حریف را نداد. در دقیقه ۷۷ گریزمان از بازی خارج شد و ژلسون مارتینس فرصت حضور در میدان را پیدا کرد. در نهایت اتلتیکو توانست به نخستین پیروزی‌اش در فصل تازه لالیگا دست یابد.

انتهای پیام

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار