سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری تاکید کرد که جامعه زنده و پویا باید در برابر مسائل مختلف دغدغه داشته باشد.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

جامعه پویا باید در برابر مسائل مختلف دغدغه داشته باشد

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی : سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری، حسین منصوریان عصر روز گذشته در شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری گفت: یکی از ویژگی‌های جامعه پویا، نشان‌دادن عکس‌العمل در برابر موضع‌گیری‌های مختلف بوده و امروز دشمن با طرح مسائل مختلف در حال سنجش جوانان و افراد و انقلابیون است و عکس‌العمل درست و بموقع ما می‌تواند پاسخی کوبنده باشد.

منصوریان با بیان اینکه استعمار و استکبار به دنبال ضربه‌زدن به انقلاب هستند گفت: این نظام، نظامی الهی است و اصل نظام ریشه‌ای قوی دارد و مطمئن باشید که این توفان‌ها آن را از پای درنخواهد آورد و همه باید محکم، قوی و استوار در راستای خدمت به آن قدم برداریم.

رئیس واحد ساری با بیان اینکه باید کارهای فرهنگی مبتنی بر اندیشه‌های امام راحل و مقام معظم رهبری باشد، اظهار کرد: اصل، اساس و اندیشه‌ فعالیت‌های فرهنگی باید مبتنی بر این اصول باشد در غیر این‌صورت انحراف و اختلاف ایجاد خواهد شد.

منصوریان با تأکید بر استفاده و بهره‌وری از ظرفیت‌های دانشجویی در حوزه برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه افزود: استفاده از ظرفیت‌ تشکل‌های مختلف دانشجویی برای برنامه‌های فرهنگی مبتنی بر اصل ولایت فقیه، ضروری است.

منصوریان با تاکید بر توسعه و گسترش فعالیت‌های دانشگاهی به خارج از محیط دانشگاه نیز اظهار کرد: انجام برنامه‌های فرهنگی باید با نهادهایی مانند سپاه، سازمان تبلیغات اسلامی و نهادهای دیگر که مسئول برنامه‌های فرهنگی هستند در دستور کار قرار گیرد تا جامعه نیز از خدمات و برنامه‌های فرهنگی دانشگاه مطلع شود.

img

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری، استفاده از شخصیت‌های ملی را در چارچوب برنامه‌های فرهنگی خواستار شد و تاکید کرد که از وجود افراد و چهره‌های ملی در برنامه‌های فرهنگی دانشگاه در استان استفاده شود.

وی با بیان اینکه نسل جوان و دانشجوی ما باید آگاه و بیدار باشد تصریح کرد: امروز نسل جوان باید نسبت به برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه حساسیت و وسواس داشته باشد و حضور تشکل‌ها و نمایندگان آنها در جلسات فرهنگی بسیار ارزشمند و فرصتی مغتنم برای تضارب آرا و ارتباط با نسل جوان است.

منصوریان با بیان اینکه هم ملیت و هم دیانت برای ما مهم است اضافه کرد: نتیجه کار فرهنگی این است که در برابر اتفاقات مختلف حساس باشیم، باید برای تبیین مباحث فرهنگی و معرفتی به‌‌منظور مواجهه با طرح و برنامه‌های دشمن و استعمار آماده باشیم.

وی با بیان اینکه قبل از اینکه فردی علمی و دانشگاهی باشم، فردی فرهنگی هستم گفت: از تمام توان و ظرفیت‌ها برای توسعه و تقویت برنامه‌های فرهنگی در چارچوب فعالیت‌های دانشگاه و قوانین نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر اصل ولایت فقیه کوتاهی نخواهم کرد.

به گزارش آنا در این جلسه کلیات اجرای 9 برنامه فرهنگی در شهریور جاری به تصویب رسید.

img img img

انتهای پیام/4062/

  1. تودی فا   
  2. سیاسی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار