بازی تیم‌های کارون اروند خرمشهر و سیاه‌جامگان در حالی لغو شد که ردپای قیمت بالای بلیط هواپیما در لغو این بازی دیده می‌شود. به گزارش فارس از اهواز، دیدار تیم‌های کارون اروند خرمشهر و سیاه جامگان مشهد در چارچوب هفته سوم لیگ دسته اول فوتبال ایران، جام آزادگان که قرار بود از ساعت 20 و 15 دقیقه امشب آغاز شود، به‌دلیل عدم حضور تیم مشهدی در محل برگزاری مسابقه لغو شد. در حالی‌که...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

گرانی بلیط هواپیما مسابقه فوتبال را لغو کرد

خبرگزاری تابناک

15800356 کد خبر
04 شهريور تاریخ
  828208 منبع

بازی تیم‌های کارون اروند خرمشهر و سیاه‌جامگان در حالی لغو شد که ردپای قیمت بالای بلیط هواپیما در لغو این بازی دیده می‌شود.

به گزارش فارس از اهواز، دیدار تیم‌های کارون اروند خرمشهر و سیاه جامگان مشهد در چارچوب هفته سوم لیگ دسته اول فوتبال ایران، جام آزادگان که قرار بود از ساعت 20 و 15 دقیقه امشب آغاز شود، به‌دلیل عدم حضور تیم مشهدی در محل برگزاری مسابقه لغو شد.

در حالی‌که کاروان تیم میزبان راهی استادیوم شده و سر ساعت مقرر در زمین بازی حاضر شد، تمامی ملزومات برگزاری مسابقه نیز فراهم بود که پس از اطمینان از عدم حضور تیم میهمان در خرمشهر، بازی توسط ناظر لغو شد.

احسان خدری، مدیر روابط عمومی باشگاه کارون اروند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، اظهار کرد: ظاهراً قرار بوده اسپانسر برای تیم سیاه جامگان بلیط پرواز به آبادان یا اهواز را تهیه کند که روز گذشته مسؤولان این تیم متوجه می‌شوند که اسپانسر به تعهد خود عمل نکرده و بلیطی تهیه نشده است.

وی افزود: بعد از این اتفاق نیز مسؤولان تیم مشهدی برای تهیه بلیط پیگیری و تلاش‌هایی کرده‌اند اما ظاهرا بلیطی نبوده که بخواهند خریداری کنند یا اگر بوده قیمت آن بسیار بالا بوده است. تیم ما در زمین مسابقه حاضر شد و به‌دلیل عدم حضور تیم حریف بازی لغو شد و طبق قانون سه بر صفر به سود ما خواهد شد که البته رأی نهایی را کمیته انضباطی متعاقباً اعلام می‌شود.

به گزارش فارس، در یک ماه گذشته بلیط پرواز مسیر اهواز- مشهد و بالعکس در برخی روزها به 2 میلیون تومان نیز رسیده است.

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار