فروش فوق العاده اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای فراگستر با تخفیفات ویژه شروع شد! مدیرفروش شرکت فراگستر از آغاز فروش فوق العاده نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها با عنوان “جشنواره عیدانه قربان تا غدیر" از ۱ الی ۱۵ شهریور (به مدت دو هفته) با تخفیفات ویژه تا سقف ۵۰ درصد، خبر داد. به گزارش روابط عمومی فراگستر، مدیر فروش این شرکت با اعلام این خبر و با بیان تبریک به مناسبت فرار...
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

فروش ویژه اتوماسیون اداری در جشنواره قربان تا غدیر

خبرگزاری تابناک

15801000 کد خبر
04 شهريور تاریخ
  828278 منبع
img

فروش فوق العاده اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای فراگستر با تخفیفات ویژه شروع شد!

مدیرفروش شرکت فراگستر از آغاز فروش فوق العاده نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها با عنوان “جشنواره عیدانه قربان تا غدیر" از ۱ الی ۱۵ شهریور (به مدت دو هفته) با تخفیفات ویژه تا سقف ۵۰ درصد، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فراگستر، مدیر فروش این شرکت با اعلام این خبر و با بیان تبریک به مناسبت فرارسیدن اعیاد قربان و غدیر به مسلمانان و شیعیان جهان، تصریح کرد: این شرکت با هدف طرح تکریم ارباب رجوع، فراهم نمودن شرایط حذف کاغذ در مکاتبات و لزوم استفاده از مدیریت مکاتبات و فرایندهای الکترونیکی؛ مطابق با بخشنامه دولت به شماره ۲۰۰/۳۵۷۹۳ در سازمان‌ها و شرکت‌ها، برآن شده است تا در بازه زمانی عید قربان تا عید غدیر (از ۱ الی ۱۵ شهریور ۹۷) ، نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها را در قالب بسته‌های تخفیفی به متقاضیان جدید و مشتریان فعلی فراگستر تا سقف ۵۰ درصد، ارائه نماید.

 

 

 

طرح های تخفیفی فراگستر در جشنواره عیدانه شامل چه نرم‌افزارهایی میشود؟

ایشان ضمن تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره، عنوان کرد: در راستای بالا بردن سطح مشتری مداری، هریک از بسته‌های ارائه شده در این جشنواره متناسب با نیاز و بودجه مالی کسب‌وکارهای کوچک، متوسط و بزرگ که تصمیم دارند در جهت ارتقاء بهره‌وری و کاهش هزینه‌های مازاد، مکاتبات و فرآیندهای سنتی خود را الکترونیکی نمایند؛ درنظر گرفته شده است.

پکیج کامل سیستم اتوماسیون اداری به همراه تمامی زیرسیستم ها شامل: گردش الکترونیکی مکاتبات و دبیرخانه، مدیریت فرایندها (BPMS)، مدیریت مستندات (سیستم آرشیو و بایگانی)، مدیریت فاکس‌ها و ایمیل‌های سازمانی، نسخه موبایل (iOS و Android)، نرم افزار گزارشات و داشبوردهای مدیریتی (هوش تجاری) و.... در این جشنواره ارائه میگردد که متقاضیان میتوانند نسبت به نیاز خود، بسته‌های موردنظر را با تخفیفات ویژه خریداری نمایند.

گفتنی است، با توجه به فرصت کاملا محدود جشنواره، مشتریان و متقاضیان خرید، ارتقاء و بروزرسانی نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای فراگستر برای آشنایی بیشتر با هر یک از بسته‌های نرم‌افزاری ارائه شده در این جشنواره، می‌توانند به صفحه اصلی جشنواره مراجعه و یا با شماره تماس 42623-021 (داخلی 1 - واحد مهندسی فروش) تماس حاصل کنند.

 

  1. تودی فا   
  2. علم و فناوری
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار