گچساران - ایرنا -رئیس امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با اشاره به در پیش بودن بازی های لیگ دسته دوم فوتبال کشور گفت: مراحل آماده سازی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران برای حضور مقتدرانه در این بازی ها مطلوب است.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

مراحل آماده سازی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران مطلوب است

خبرگزاری جمهوری اسلامی

محمد حبیبی نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تیم که هم اکنون در اردوی تدارکاتی تهران به سر می برد در بازی با تیم های نفت تهران، سایپا و پارس جنوبی به آمادگی روحی و جسمی خوبی رسیده است.
وی بیان کرد: نفت و گاز گچساران در دیداری تدارکاتی با نتیجه 2 بر 2 برابر نفت تهران متوقف شد.
رئیس امور ورزش باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز گچساران تصریح کرد: تیم فوتبال نفت و گاز گچساران عصر روز شنبه گذشته نیز در برابر تیم لیگ برتری پارس جنوبی با نتیجه سه بر یک متوقف شد.
حبیبی نژاد گفت: نفت و گاز گچساران در یک بازی دوستانه دیگر در برابر سایپای تهران نیز با نتیجه 3 بر 2 مغلوب حریف شد.
وی گفت: نفت و گاز گچساران روز هفدهم شهریور در هفته نخست لیگ دسته دوم فوتبال کشور میزبان نفت امیدیه است.
تیم نفت و گاز این شهرستان براساس قرعه کشی در گروه دوم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور قرار گرفته است.
نفت و گاز گچساران در فصل 1397-1398 با تیم های جهاد نصر سیرجان، استقلال رامشیر،پاس همدان، بعثت کرمانشاه،نیروی زمینی تهران،خیبر خرم آباد،شهدای بابلسر،نفت امیدیه، شهرداری فومن،پرسپولیس گناوه،شهرداری بندر عباس و صبای قم بازی می کند.
تیم های چوکا تاش،اتحاد کامیاران،شهرداری بم،مس نوین کرمان،استقلال اهواز،کاسپین قزوین،شهرداری همدان،فولاد نوین اهواز،داماش ایرانیان،مقاومت تهران،سردار بوکان،خوشه طلایی ساوه، راه آهن تهران و ایرانجوان بوشهر در گروه نخست این مسابقات قرار دارد.
وی اظهار داشت: این رقابت های در روزهای هفدهم و هجدهم شهریور امسال آغاز خواهد شد.
حبیبی نژاد تصریح کرد: از هر گروه یک تیم به صورت مستقیم و یک تیم از طریق پلی اف به لیگ دسته اول فوتبال کشور صعود می کنند.
وی گفت: از هر گروه 2 تیم نیز به لیگ دسته سوم فوتبال کشور سقوط خواهد کرد.
حبیبی نژاد با اشاره به برگزاری چندین اردوی آماده سازی در شهرهای مختلف کشور در تابستان امسال و آمادگی بازیکنان این تیم ابرازامیدواری کرد: تیم نفت و گاز گچساران در این فصل بتواند با حمایت هواداران خود به لیگ دسته اول فوتبال کشور صعود کند.
تیم نفت و گاز گچساران فصل گذشته با هفت تساوی، 3 برد، 16 امتیاز و تفاضل گل 3 در مرحله نهایی در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت و به عنوان تیم دوم گروه خود به مرحله پلی آف راه یافت.
نفت و گاز گچساران در بازی پلی آف پس 2 بازی رفت و برگشت و تساوی در وقت اضافه در بازی پایانی در ضربات پنالتی از راهیابی به لیگ دسته اول ناکام ماند.
نفت و گاز گچساران در دور اول با 20 بازی و دریافت 13 گل، دومین خط دفاعی مستحکم مسابقات را در اختیار داشت.
باشگاه نفت و گاز گچساران با قدمتی 55 ساله و پوشش بیش از 91 رشته ورزش قهرمانی یکی از باشگاه های فعال و پرطرفدار جنوب کشور است.
8143/1662
  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار