فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم تا پای جان پای اصول انقلاب ایستاده‌اند و درصد قابل توجهی از مردم به نظام جمهوری اسلامی ایمان راسخ دارند.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

درحال‌به‌روزرسانی/ سرلشکر جعفری در کرمانشاه: مردم تا پای جان پای اصول انقلاب ایستاده‌اند

خبرگزاری تسنیم

15801119 کد خبر
04 شهريور تاریخ
 1812050 منبع

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، سرلشکر محمدعلی جعفری در نوزدهمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور که امروز در دانشگاه رازی برگزار شد، اظهار داشت: شرایط حاکم بر کشور بسیار ویژه، پیچیده و حساس است و دغدغه بسیاری را در ذهن تمام دوستداران انقلاب ایجاد کرده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: در این شرایط همه به دنبال راه‌حل برای عبور از این بحران و شرایط پیچیده کنونی هستند که گویی تمام شرایط برای یک اتفاق بزرگ فراهم شده که به نظر بنده یک امتحان الهی است که البته بیشتر مردم به راه امام راحل(ره) معرفی اسلام حقیقتی ایمان دارند که این افتخار را در چهل سال گذشته ثابت کردند.

سرلشکر جعفری با بیان اینکه دودرصد از مردم در ابتدا به انقلاب اسلامی رأی ندادند،گفت: جمهوری اسلامی بر اصول خود ایستاده است ولی ممکن است افرادی توانایی ادامه نداشته باشند اما اکثریت مردم پای کار هستند و درصد قابل توجهی از مردم به نظام جمهوری اسلامی ایمان راسخ دارند.

وی با بیان اینکه مردم تا پای جان پای اصول انقلاب ایستاده‌اند، بیان کرد: یک میلیون نیروی مؤمن پای کار و داوطلب شهادت در دوران دفاع مقدس توانست مقابل دنیا بایستد و هشت سال جنگ را تحمل کند و امروز این جمعیت بسیار بیشتر شده است که ادعای ایمان دارند.

سرلشکر جعفری با بیان اینکه اکنون برنامه‌های دشمن و تهدیدات آن‌ها روی ایران متمرکز است، افزود: مخالفان داخلی، رسانه‌ها، فضای مجازی و فشارهای اقتصادی و معیشتی مردم و گرانی‌ها، سوءمدیریت و ضعف مدیریتی و نبود نگاه انقلابی و جهادی در اجراییات کشور دست به دست هم داده که چنین فضایی در کشور ایجاد شود و امید داریم از این امتحان الهی سربلند بیرون بیاییم.

وی با اشاره به اینکه یکی از مقاطع امتحان الهی فتنه 88 بود که بسیار خطرناک بود اما مردم از آن بسیار سربلند بیرون آمدند و حماسه 9 دی را آفریدند، عنوان کرد: برخی راه‌حل مسئله‌دار دارند و راه‌حل‌ها متفاوت است زیرا هر شخصی براساس دیدگاه‌ها و تحلیل‌ها پیشنهاداتی می‌دهد ولی برای اینکه به راه‌حل صحیح برسیم باید عوامل اصلی وقوع مشکلات را پیدا کنیم.

این خبر تکمیل می‌شود...

انتهای پیام /ن

  1. تودی فا   
  2. سیاسی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار