سرمربی میلان از رویکرد بازیکنانش در بازی خارج از خانه مقابل ناپولی انتقاد کرد اما خودش مسئولیت شکست در این مسابقه را برعهده گرفت.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

گتوسو: بعد از دریافت اولین گل از ناپولی ناگهان محو شدیم/ مسئولیت این باخت برعهده من است

خبرگزاری تسنیم

15801130 کد خبر
04 شهريور تاریخ
 1812059 منبع

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جنارو گتوسو سرمربی میلان شب گذشته (شنبه) در حالی فصل را با شکست در خانه ناپولی آغاز کرد که تیمش تا دقیقه 53 با دو گل از میزبان پیش بود.

گتوسو که بازی هفته اول تیمش در فصل جدید سری A مقابل جنوا به زمان دیگری موکول شده است، پس از قبول شکست مقابل تیم استاد سابقش کارلو آنچلوتی، به شبکه‌های دازن و اسکای اسپورت ایتالیا گفت: در این بازی چیزی که بیشتر از همه بابتش حسرت می‌خورم، این است که بعد از دریافت گل اول از ناپولی، ناگهان از بازی محو شدیم. بعد از آن گل بازیکنان ما هر کدام راه خودشان را در پیش گرفتند و مسیر را گم کردند. ما باید یاد بگیریم که چگونه این جنبه از بازی‌مان را ارتقا دهیم و من از واکنش منفعلانه‌ای که تیمم نسبت به گل‌های خورده نشان داد، ناراحتم.

سرمربی روسونری افزود: من مسئولیت این شکست را کاملاً برعهده می‌گیرم چون اگر تیم دچار وحشت شده، سرمربی مقصر است. ما به محض ارتکاب اولین اشتباه، از تکاپو افتادیم و این همان اتفاقی بود که فصل گذشته هم بارها برای ما رخ داد.

در صحنه اولین گل ناپولی که این تیم را به بازی برگرداند، لوکاس بیلیا با لو دادن توپ مقصر بود هرچند گتوسو تلاش داشت که از او رفع اتهام کند.

گتوسو ادامه داد: آن اشتباه را متئو موساکیو مرتکب شد و نباید توپ را آنطور پاس می‌داد. با این حال من دوست ندارم درباره اشتباهات فردی بازیکنانم صحبت کنم. ما 55 دقیقه بر بازی سوار بودیم اما به محض رخ دادن اولین اتفاقی که تمرکزمان را گرفت، تیم از هم پاشید و به ناپولی اجازه دادیم که به بازی برگردد. بعد از گل آنها میلان دیگر تیمی متحد نبود. چیزی که خیلی مرا آزار می‌دهد این است که در جایی مانند سن پائولو اینقدر خوب بازی کردیم اما باید دست خالی برگردیم. حالا باید به فکر جبران باشیم.

گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی جدید میلان اولین بازی رسمی‌اش را در ترکیب اصلی این تیم انجام داد اما در خانه تیم سابقش تأثیر بسزایی بر روند بازی نداشت.

ایگواین تأکید کرد: تا دقیقه 55 ایگواین نقش پررنگی در بازی داشت و به نوعی در گل دوم‌مان م نقش داشت. بعد از آن او هم مانند دیگر بازیکنان تیم از نظر جسمانی افت کرد اما من مطمئنم که او در این فصل می‌تواند کمک‌های فراوانی به ما بکند.

  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار