جاکارتا- ایرنا- رییس فدراسیون دو و میدانی گفت: ملی پوشان پرتاب وزنه ایران در بازی های آسیایی جاکارتا انتظارات را برآورده نکردند و عملکرد آنها قابل قبول نیست.
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

نتایج پرتابگران وزنه قابل قبول نیست

خبرگزاری جمهوری اسلامی : رییس فدراسیون دو و میدانی:

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار اعزامی ایرنا، مجید کیهانی درباره نتایج نمایندگان ایران در روز اول مسابقات دو و میدانی بازی های آسیایی جاکارتا گفت: حسن تفتیان مطابق انتظارمان عمل کرد و به مرحله نیمه نهایی دوی صد متر راه یافت. علی خدیور دونده 400 متر کشورمان هم دچار گرفتگی عضله شد و از رقابت ها کنار رفت.
وی ادامه داد: متاسفانه دو ملی پوش پرتاب وزنه ما انتظارات را برآورده نکردند و نتایج ضعیفی گرفتند. نتایج پرتابگران ما در بازیهای آسیایی قابل قبول نبست.
رییس فدراسیون دو و میدانی گفت: پیش از آغاز این رقابت ها وعده سه مدال در جاکارتا را دادیم و ان شاءالله نفرات ما سه مدال در دوومیدانی بازی های آسیایی کسب می کنند و به نفرات باقی مانده امید زیادی داریم.
نخستین روز از رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی بازی های آسیایی در ماده پرتاب وزنه روز شنبه پیگیری شد وعلی ثمری و شاهین مهردلان که به عنوان نمایندگان کشورمان در این رقابت حضور داشتند، از رفتن روی سکو و کسب مدال بازماندند.

*** جوانان ما روحیه حضور در میادین بزرگ را نداشتند
تیمور غیاثی سخنگوی تیم های ملی فدراسیون دو و میدانی درباره عملکرد ملی پوشان ایران در روز نخست مسابقات دو و میدانی بازی های آسیایی گفت: متاسفانه در روز اول مسابقات بعضی از ورزشکاران جوان ما روحیه رقابت در میادین بزرگ را نداشتند. پرتابگران جوان کشورمان در مسابقات امروز عملکرد ضعیفی داشتند و نتایج شان برخلاف انتظار بود.
وی افزود: روی پرتاب وزنه حساب کرده بودیم، اما آنها از نظر روحی در مسابقه کم آوردند و نتوانستند رکورد خود را تکرار کنند.
سخنگوی تیم های ملی فدراسیون دو و میدانی گفت: خوشبختانه امروز تفتیان موفق شد به مرحله بعد صعود کند و فردا مسابقاتش را ادامه خواهد داد. خدیور هم دچار کشیدگی عضله شد و از مسابقات کنار رفت. ما در تهران قول مدال دادیم و نفراتی در تیم مان داریم که می توانند در جاکارتا مدال بگیرند.
کاروان ایران با 280 ورزشکار مرد و 98 ورزشکار زن در 42 ماده ورزشی در بازیهای آسیایی حضور یافته است. این رقابت ها که به طور رسمی از 27مردادماه امسال به میزبانی اندونزی آغاز شده است و تا 11 شهریورماه ادامه دارد.
ورزشی **9118**9250**1584
  1. تودی فا   
  2. ورزشی
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار