نوشهر – ایرنا – به مناسبت اعیاد مبارک قربان و غدیرخم، نمایش کمدی 'گوجه خورشت' کاری از گروه هنری فریاد با مجوز و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن از شب گذشته در تالار مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره ) پارک مادر این شهر به روی صحنه رفت....
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار

نمایش کمدی با گویش محلی در تنکابن به روی صحنه رفت

خبرگزاری جمهوری اسلامی

این نمایش که برگرفته از آداب و رسوم مردم منطقه غرب مازندران است ، توسط محمد کجدی نژاد یکی از پیشکسوتان عرصه تئاتر و تلویزیون استان مازندران ، نویسندگی و کارگردانی شده است.
نویسنده و کارگردان نمایش گوجه خورشت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این نمایش زندگی مرد خسیسی را نشان می دهد که با اعمال و رفتار خود موجبات رنجش خاطر خانواده و اطرافیان را فراهم می سازد تا اینکه سرانجام خوابی می بیند و در اثر آن رویه زندگی اش تغییر می کند.
محمد کجدی نژاد اظهار داشت : در این نمایش سعی شده ضرب المثل های محلی و آداب و رسوم مردم درگذشته به صورت طنز برای مخاطبان بازگو شود تا نسل جدید بیشتر با فرهنگ این منطقه آشنا شوند.
وی با بیان اینکه در این نمایش سعی شده تا لحظات شاد و مفرحی را برای مخاطبان فراهم نماییم ، افزود: امروز جامعه بیش از هر زمان دیگری نیاز به نشاط و شادابی دارد و در این نمایش سعی شده تا برای دقایقی لبخند را به لب های مردم بنشانیم و آنها را از فضای پرتلاطم و استرس زا زندگی دور نماییم.
وی که بازی در سریال پس از باران را در کارنامه هنری خود دارد ، یادآور شد : در صورت حمایت های لازم می توانیم با استفاده از هنرمندان این منطقه نمایش های متعددی را در زمینه های مختلف اجرا نماییم.
شهاب اصلاح پناه ، دنیا احمد زاده ، فربد محمدی ، سونا شاهمنصوری ، هدیه فلاح محمدی و محمد کجدی نژاد بازیگران این نمایش هستند.
همچنین فریبا حسینی به عنوان منشی صحنه و آتنا سلطان مرادی مسئولیت نور و صدا این نمایش را برعهده دارند.
نمایش کمدی گوجه خورشت به مدت یک هفته 97 در تالار مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) پارک مادر به روی صحنه می رود.
/1602/7513/1654
  1. تودی فا   
  2. فرهنگی و هنری
لطفاً جهت فعال سازی این گزینه وارد حساب کاربری خود شوید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار
avatar
جهت دسترسی به تمامی امکانات وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید درصورتی که هنوز نام کاربری ایجاد نکرده اید از کلید ثبت نام یا جهت ورود بحساب کاربری خود از کلید ورود استفاده نمایید   ورود | ثبت نام | مرور اخبار